Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan mint én aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan mint én aki nem tud semmit? - nem tudok úszni -nem tudok zongorázni -nem tudok táncolni -matekba hülye vagyok -bowlingozni se tudok -biciklizni se -táncolni se -teniszezni se -rajzolni se profi szinten

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Es amit leirtal, ez lenne minden? :D
2023. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi más van még?
2023. ápr. 22. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor én

Tudok úszni támcolni zongorazni rajzolni matekból mindig 5 ös voltam imádok teniszezni bowlingozni oingpongozni tollasozni de imádnék lovagolni korcsolyázni is.


De egy nyelvvizsgán is megbuktatnak, a kreszen is asszem másodjára mentem csak át, statisztikábol már nem is uv-zhatnék, kegyelem UV lehetőséget kaptam, hiaba van jogsim nem tudok autót vezetni biztonsággal, ha vmi elromlik évekig rossz mert a szerelők is csak átvernek, kapcsolataimat meg nem is írom, szoc.készségeim rosszak,



Másnak meg van 8 altalánosa szinte és megvan a havi félmilliója vendegláto vezetőként. Meg a jókocsi is.

2023. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azt is összeírhattad volna, hogy miket tudsz. A legtöbb ember ezekből max.egyet tud PROFI szinten, vagy inkább egyet sem. Nem is értem, miért kéne mindenhez érteni.
2023. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

...? Ez a kérdés színvonalilag kb. olyan, mint amiket anno az egyik haverom irkált MSN-en, ezelőtt 15-20 évvel, kiskamasz korunkban, hogy "jajj biztos nem jövök be az Esztinek, mert szar vagyok fizikából meg nem tudok focizni sem ikszdé"


De a kérdés lényegi részére reagálva: alapvetően ne azzal törődj amit nem tudsz, hanem azzal amit igen. Ha semmit, akkor pedig tanulj...

2023. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok és képzeld el van párom. Más dolgokban jó vagyok. Neki ez a tény pont elég.

(Nem, nem csak a szexre értem. )

2023. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ez mit keres a felnőt párkapcsolatok kategóriában? :D
2023. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!