Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a faramuci helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a faramuci helyzet?

Figyelt kérdés

Jó ideje írogattunk egy sráccal, de pár napja egy hülyeségen összevesztünk, elmondott mindennek, soha többé ne írjak neki, letiltott facebookon. Oké, nem a világ vége. Pár órával később facebookon feloldott, bejelölt. Visszaigazoltam kíváncsiságból: mi sül ki ebből. Hát kb. semmi, mert messengeren még mindig tiltva vagyok. Ennek mi értelme? Akkor most kapcsolatban akar maradni velem vagy nem? Olyan felemás ez az egész...

A kérdést csak azért írtam ki, mert hátha valakinek van valami ötlete a magyarázatra.


2023. ápr. 23. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" elmondott mindennek, soha többé ne írjak neki, letiltott facebookon" És te még kíváncsi vagy rá?

Töröld a barátaid/ismerőseid közül, hogy ne tudhasson rólad semmit. Vége.

2023. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak gondoltam, esetleg egy bocsánatkérés következik...
2023. ápr. 23. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha akart volna, személyesen vagy telefonon kúszhatott volna bocsánatért - nem Facebookon. Soha többet meg se hallgatnám.
2023. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg tök igazatok van, de akkor sem értem ezt a helyzetet.
2023. ápr. 23. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hiszi, hogy a facebook és a messenger még mindig kéz a kézben jár.
2023. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"akkor sem értem ezt a helyzetet"

Nem baj.

Miért foglalkozol még mindig vele? Egy percedet sem érdemli meg.

2023. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis.
2023. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!