Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon jó pasikkal matchele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jó pasikkal matchelek tinderen azt jelenti jó nő vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha egy szerintetek 9/10 vagy 10/10-es ember jobbra húz es beszélget is veletek ti hogyan birkóztok meg azzal, hogy magatokat rosszabbra tartjátok? El sem kezditek az ismerkedést, vagy egyáltalán nektek megfordul a fejetekben, hogy rosszabbak vagytok?

egy szamomra 10/10 férfi van a láthatáron külsőre es mindenre is, de az agyam blokkol, hogy egy ilyen pasihoz vajon felerek-e? Nem vagyok rossz csaj, de azért melle miss tokeletest kepzelem el. Viszont az is bennem van, hogy eddig meg mindig alul választottam inkabb es tudatosan kerestem a “defektes” embereket akikkel nagyon megszívtam. mindig az jart a fejmben, hogy mivel nem votl tokeletes gyerekkorom vagy, mert inkabb vagyok introvertalt akkor mar csak nagyon defekteseket erdemlek vagy olyat akin latszik, hogy “alattam” van. Szoval ti hogyan kuzdottok meg ezzel?? Egy probat talan meger, de azt sem ertem egy ilyen pasi miért huzott engem jobbra?


2023. ápr. 24. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ajajj...hát vajon miért húzott jobbra?
2023. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A képek mindig csalnak. Láttam én már képen 10/10-esnek kinéző nőt, aki a valóságban max 6/10 volt.

Majd ha személyes találkozás után is így látod, ráérsz majd akkor ezen eltöprengeni.

2023. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért választottál alul, mert a biztonságot kerested?

Az, hogy az illető 10/10-es lehet hogy működne, de lehet hogy ugyanúgy nem.

Amikor alulválasztasz, akkor te ettől még tudod úgy szeretni a másikat, mintha ő egy 10/10-es lenne?

2023. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3, de a biztonságot kerestem mindig is. Es sajnos arra jottem ra, hogy az “alulválasztott” embereim is ugyanúgy átvertek, hazudtak, becsaptak. Marmint az egyiket sajnos tenyleg nem tudtam ugy szeretni azt en szakitottam meg, a masikat tudtam volna szeretni, ha az lett volna akinek mondta magat, de sajnos kiderult az evek alatt, hogy hazudott magarol… o ugy ment el nem erti miert voltam vele, ha barkit megkaphatnek miert egy olyan defektessel voltam mint o, en sem tudom ra a valaszt…mármint de mert olyan személyiséget hazudott magarol amit kerestem … de ez van benne azt hiszem ha alulvalasztok az tuti huseges lesz es szeretni fog, megbecsul. Ja felul akkor pedig megcsal. De mint irtam sajnos azt mar tudom, hogy ugyis megcsalnak …
2023. ápr. 24. 09:13
 5/22 A kérdező kommentje:
2, semmit, de semmit nem szerkesztek a képeimen. De meg igyis felek, hogy az nem is en vagyok es nem akarok ugy jarni, mitn amit irsz, hogy kepen 10 eloben meg 5😄
2023. ápr. 24. 09:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5. Nem Rád gondoltam, hanem a pasira, hogy lehet nem is 10/10, csak a képein. :)

Amúgy nem gyanús, hogy egy szerinted 10/10-es pasi - most nem lenézve a tinderezőket - netes társkeresőn van fent?

2023. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6, de az nekem is furcsa. De mar megtaláltam facen is😅😅 letezo pasi es tenyleg o lehet az abbol amiket mondott magarol.

De en is csak nézem, hogy hmm egy ilyen férfinek hogyhogy nincs társa?? Persze lehet o is most szakitott mint en aztan igy alakult..de lehet csak szexet akar? Passz

2023. ápr. 24. 09:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, tinder alapján ne gondolj az életről semmit. SEmmi köze a valósághoz. Nagyon jó pasik jobbra húznak bárkit, ha szexelni akarnak csak. De előfordul, hogy kedvesen beszélget veled egy napon keresztül- majd soha többé nem jelentkezik. Majd, ha már több randin is túl vagytok, akkor tedd fel ezt a kérdést újra.
2023. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az azt jelenti, hogy ilyen pasi megdugna és semmi többet.


Nőként azt kell nézni, hogy milyen pasik azok, aki kapcsolatra is leállnak veled, aki kapcsolatot akarnak tőled. Ez a mérce, hogy milyen jó csaj vagy. A jó pasik meg szoktak dugni saját maguk női megfelelőjénél kevésbé jó csajokat is, mert ők inkább a számokra utaznak. A jó pasik is tinderen jobbra húznak minden 2.-3. nőt, ami tudom nőként elképzelhetetlen dolog.

2023. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

"az “alulválasztott” embereim is ugyanúgy átvertek, hazudtak, becsaptak"


Akkor veled vannak komoly problémák.

2023. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!