Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon jó pasikkal matchele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jó pasikkal matchelek tinderen azt jelenti jó nő vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha egy szerintetek 9/10 vagy 10/10-es ember jobbra húz es beszélget is veletek ti hogyan birkóztok meg azzal, hogy magatokat rosszabbra tartjátok? El sem kezditek az ismerkedést, vagy egyáltalán nektek megfordul a fejetekben, hogy rosszabbak vagytok?

egy szamomra 10/10 férfi van a láthatáron külsőre es mindenre is, de az agyam blokkol, hogy egy ilyen pasihoz vajon felerek-e? Nem vagyok rossz csaj, de azért melle miss tokeletest kepzelem el. Viszont az is bennem van, hogy eddig meg mindig alul választottam inkabb es tudatosan kerestem a “defektes” embereket akikkel nagyon megszívtam. mindig az jart a fejmben, hogy mivel nem votl tokeletes gyerekkorom vagy, mert inkabb vagyok introvertalt akkor mar csak nagyon defekteseket erdemlek vagy olyat akin latszik, hogy “alattam” van. Szoval ti hogyan kuzdottok meg ezzel?? Egy probat talan meger, de azt sem ertem egy ilyen pasi miért huzott engem jobbra?


2023. ápr. 24. 09:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Lehet neked 10/10es a pasi, de másnak meg mondjuk csak 10/6os.

Amugy a lenyeg az, hogy ti egymas szemeben 10/9-10esek legyetek, mas nem szamit:)

2023. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Azóta találkoztam is vele, nem olyan mint a képeken😂😂😂😂😂
2023. máj. 17. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!