Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon jó pasikkal matchele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jó pasikkal matchelek tinderen azt jelenti jó nő vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha egy szerintetek 9/10 vagy 10/10-es ember jobbra húz es beszélget is veletek ti hogyan birkóztok meg azzal, hogy magatokat rosszabbra tartjátok? El sem kezditek az ismerkedést, vagy egyáltalán nektek megfordul a fejetekben, hogy rosszabbak vagytok?

egy szamomra 10/10 férfi van a láthatáron külsőre es mindenre is, de az agyam blokkol, hogy egy ilyen pasihoz vajon felerek-e? Nem vagyok rossz csaj, de azért melle miss tokeletest kepzelem el. Viszont az is bennem van, hogy eddig meg mindig alul választottam inkabb es tudatosan kerestem a “defektes” embereket akikkel nagyon megszívtam. mindig az jart a fejmben, hogy mivel nem votl tokeletes gyerekkorom vagy, mert inkabb vagyok introvertalt akkor mar csak nagyon defekteseket erdemlek vagy olyat akin latszik, hogy “alattam” van. Szoval ti hogyan kuzdottok meg ezzel?? Egy probat talan meger, de azt sem ertem egy ilyen pasi miért huzott engem jobbra?


2023. ápr. 24. 09:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az az érdekes, hogy jó nő vagy-e, hanem hogy egy kapcsolatban mit szeretnél, és kivel érzed magad otthon, és biztonságban. Sok dolog persze számít, de látszik, hogy komoly kapcsolatot keresel, és itt a külső csak egy szempont a sokból.

Szóval nem tudom, hogy bejjebb leszel-e azzal, ha megtudod hogy jó nő vagy-e. A rettegés ugyanúgy ott lesz benned szerintem.

Az lenne a jó, ha eljutnál oda, hogy egymást szeretitek, de tényleg őszintén... és nemcsak a külső miatt, hanem a személyiségetek érzi jól magát a másikkal. Innentől mindegy lesz, hogy a másik 10/?-as.

2023. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
10-es - egy match még csak azt sem jelenti, hogy megdugná. Sokan csak szórakozásból húzogatnak nőket jobbra, aztán sose jelentkeznek.
2023. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan bizonyíthatja a férfi neked, hogy számára te elég vagy? Ha a másik tényleg téged szeret, akkor ez a sok gyötrődésed tényleg teljesen alaptalan, és a másik még csak segíteni sem tud, csak végigküzdi veled azt, hogy végre engedd már el magad, és nyugodj meg. :)
2023. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12 pontosan. Azért jót tesz az egónak sok buta kiscsajjal matchelni, még ha ronda nőkről is van szó
2023. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
14-es, elég alacsonyan lehet az önbecsülésed, ha ilyenekkel kell tuningolni magad :D
2023. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
15 Nem magamról beszéltem, butus :)
2023. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha natur képeid vannak filterek és minden szerkesztés nelkul akkor talan az vagy..
2023. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tinderen a jobb ferfiak azok csak dugasra keresnek not...
2023. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44%
10/4 vagyok, de még én is matchelek 10/10es pasikkal. Nem jelent semmit azon túl, hogy meg akarnak dugni.
2023. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Ti meg akarjátok is, hogy megdugjon, különben nem lenne match 😏😆
2023. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!