Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota nem beszelunk, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota nem beszelunk, olyan mintha egy reszem elveszett volna. Ez miert van? Keressem ot utoljara?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy ferfival kb 1 honapot, elegge rossz allapotban voltam de amikor elkezdtem vele ismerkedni, jobban lettem, ugy ereztem tudnam ot szeretni, o is ezeket erezte es o is ugyanigy volt. Neki is nehez idoszaka volt, es olyanokat mondott hogy mikor megismert kinyilt szamara egy uj ajto. Egyszer tudtunk csak talalkozni. Nagyon biztunk egymasban, de sajnos en elrontottam, mert annyira feltem hogy elveszitem hogy elrontottam a viselkedesemmel amit a rossz gondolotok hoztak ki belolem.

Egy szornyeteg lettem a vegere vele.

Mar jo par honapja nem beszelunk, de annyira fura , hogy amiota o nincs, nem ismerek magamra.

Pedig alig ismertem, 1 honapot beszeltunk, es 1 x talalkoztunk..megszerettem mint embert, mint ferfit de nem gondolom azt, hogy szerelmes lettem bele egy honap beszelgetes utan. En ebben nem hiszek..

De akkor miert erzem azt, hogy egy reszem elveszett?

Azota nem is nevettem szivbol, es csak vagyok. Nem igazan erdekel semmi, csak csinalom a dolgaimat amit muszaj es ennyi. Telnek a napok de en csak szenvedek es magamat hibaztatom, hogy nem lettunk egyutt pedig mindketten ezt akartuk az elejen,de elrontottam.

Mielott o nem volt, megtudtam magam jatszani, megtudtam jatszani hogy jo kedvem es ezaltal en is elhittem hogy jol vagyok, megjatszottam a jokedvet hogy mindenki azt hidje boldog vagyok. miota o nincs nem tudom ezeket tenni. Egy szomoru ember lettem, mintha belul meghaltam volna. Bunko is lettem, es gonosz is, nem vagyok mar joszivu sem.

Nem tudom keressem e ot, még utoljara vagy maradjak igy ahogy most vagyok. Nem akarom ezeket neki elmondani, csak lehet hogy tisztaznunk kellene azt, ami tortent. Nem tudom..


2023. ápr. 24. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Neked egy csetelések honapokig az az életed része? Az durva
2023. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legtobbszor telefonaltunk de igen, o az eletem resze volt. Te is mas vagy es en is, semmi kozod hozza hogy nekem mi, minek szamit
2023. ápr. 24. 10:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Akivel minden nap orakig telefonaltunk, es amikor nem tudtunk teldfonalni akkor irtunk, hogyne lett volna az eletem resze?
2023. ápr. 24. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Szeretet és figyeleméhes vagy, igen, nem szerettél bele, egy illúziót kergetsz és valószínűleg ő is azt tette, majd rájött, hogy full más ember vagy ezért vége lett.

A hiány miatt, ami benned van, a kompluxusok miatt rontottad el, úgyhogy a legjobb lenne szerintem számodra, hogyha ezeket a negatívumokat pozitívummá alakítanád át. Egyedül nem tudsz boldog, kiteljesedett lenni ezért ragaszkodsz egy idegen emberhez.

Persze tök könnyű írni, hogy lépj tovább és változtass én ezt tudom, viszont ha nem teszed magad helyre, akkor jöhet ezer férfi velük ugyanezt elfogod játszani. Mindenképpen fejlődésre van szükség. Rajtad múlik...

2023. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fejlodnom kell, de az abban nem ertek egyet hogy minden ferfivel ez lenne, mert soha nem ragaszkodtam senkihez semmilyen teren
2023. ápr. 24. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodnál, feltételes módban írtam. Mármint logikus véleményem szerint, hogy csakis úgy van értve, hogyha szereted, kapcsolatban vagy, vagy szeretnél lenni.
2023. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy pszichológusra lenne szükséged, aki felkészít azokra a helyzetekre ahol legutóbb elbuktál?

Sajnos az ember olyan összetett egy majom véglény, hogy hiába követi el egyszer, kétszer, százszor a hibáit, ugyanúgy elköveti még ezredjére is. Tehát ha írnál neki, nagy valószínűséggel újra elkövetnéd azt, amit tettél.

Ezt megelőzve logikusan gondolodva én a helyedben felkeresnék egy szakembert, hogy mi lehet a probléma gyökere, dolgoznék rajta, fejleszteném magam, utána írnék rá, ha még nincs kapcsolata, akkor megérne egy próbát, vagy megprobalni mással és figyelve arra, hogy azt amit tettél, azt a viselkedest mellőzd majd az új kapcsolatodban.

2023. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ezt kiírtad már többször, csak most lemaradt, hogy ez a férfi letiltott. Így nagyon nem kéne semmit, nem lényegtelen részlet…
2023. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Emgem nem tiltott le. En tiltottam le ot. De orulok, hogy jobban tudod mint en
2023. ápr. 24. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, hogy nem tiltott le miután te megtetted?
2023. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!