Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik mellett döntenél, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mellett döntenél, és miért?

Figyelt kérdés

Gyermekkorodtól van egy álmod, hogy egy távoli országban élj. Egy bizonyos országban. Ez nem is álom számodra, hanem egy életcél.

Mindent erre tettél fel, időt, energiát, pénzt nem kímélve. tanultad a nyelvet, úti filmek százait megnézted, minden könyvet elolvastál róla, még a szakmádat is úgy választottad, hogy majd biztosan megélj ott, és pozitív legyen a bevándorlásnál.

Az összes pénzedet spóroltad erre, még a ruhán és az élelmiszeren is spóroltál, csak legyen elég induló tőkéd. És sikerült turistaként is kijutnod oda, ami még inkább megfertőzött.


Közben megismertél egy személyt, aki csodálatos ember, és fantasztikus társad még olyan helyzetekben is, amikor mások már feladták volna.

Ráadásul ő is menni akar veled, a nyelv, a szakma, a pénze, mind megvan.


De kiderül a bevándorlási ügyintézésnél, hogy míg te 99,9%-ig biztosan letelepedhetsz ott, a párod nem. Soha.


Hogyan döntesz?



(A kérdés elméleti. Mindegy, hogy ki a nő/férfi.)



2023. ápr. 24. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ne telepedhetne le ott. Amúgy ha szerelmes lennék, akkor a férfit választanám, de csak ha bírnám, jó embernek tartanám, akkor az országot, amikor lenne időm, akkor talizhatnánk ahol ő él, természetesen csak hogyha ő szeretné tartani, folytatni a barátságot.
2023. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak igen nyomós oka van, ha soha nem telepedhet le ott. Mi ez az ok? Egyáltalán nem mindegy.

Másrészt megkérdezném, hogy mi a helyzet,ha házasok vagyunk, illetve ha én letelepszek, és utána házasodunk, akkor mi van? A családegyesítést szinte minden állam támogatja.

2023. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Senkit nem választok magammal szemben. Más viszont mindíg mást választ helyettem ugyhogy ez az élet nekem így fog alakulni.
2023. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ja, bűnöző, de akkor már elzárták volna hamarabb máshol és nem kéne azon dillemázni, hogy ő, vagy az úticél.
2023. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mint írtam a kérdés elméleti.

Nem tudom, hogy ti milyen környezetben éltek, hogy egyből bűnöző pasira gondoltok, de sok más oka is lehet az elutasításnak, pl. betegség, vagy mint Ausztrália esetén, a betöltött 45. életév, vagy bizonyos országok esetén a keresztény vallás, vagy ha előtte éltél mondjuk Oroszországban. (Ezek valós példák!)

2023. ápr. 24. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a szerelmet választanám és vele egy másik országot, ahova együtt mehetünk. És ha nem jön össze, még mindig el lehet menni az adott országba később egyedül. Ami biztos, azt nem dobnám el egy álomért, ami lehet, hogy nem is olyan lesz, mint amilyennek elképzeltem.
2023. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!