Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Ti melyik mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Adott két húszonéves. A lány roma, a fiú magyar. 11 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk az én házamban Középsulis szerelem volt, viszont sosem volt rózsás a helyzet kettőnk között. Ő mindig is agresszívabb volt (gondolom a nevelés), én inkább a papucs sajnos, bevallom őszintén. Szerintem ott siklott ki a dolog. Az utóbbi években természetesen felvettem vele a kesztyűt, ha olyan van. Majdnem mindennapos, hogy poharat dobál hozzám, ordibál, szid...

Meg is csalt vagy 8 éve, akkor azt elnéztem neki.Most az a helyzet, hogy van egy lány, akivel másfél éve jóbarátok vagyunk, picit felnyitotta a szememet, konkrétan szerelmet vallott. Nagyon rendes, teljesen más személyisége van, picit csábít a dolog... Viszont a mostani lányt meg sajnálom, mert nem igazán tud kire számítani. Rám számíthatna akkor is, ha szétmennénk, de elég durvának tartom a napi pohárdobálást meg ordítozást.


2020. júl. 6. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Válaszd a másik lányt, te sem vagy szeretetszolgálat a magánéletedben
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyiket se.
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Napi pohár dobálás meg ordítozás....

Te egy balek vagy haver.

2020. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez borzalmasan hangzik, de legalábbis nem úgy mint amit az ember még évekig vagy egy életen át akar az életébe....Nem azt mondom, hogy válaszd bármelyiket, inkább azt, hogy aki naponta poharad dobál hozzád azt nem kell elviselni...
2020. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Na ezért nem állunk össze más kultúrkörből származó emberrel.

Akkora papucs vagy, hogy a fizikai bántalmazást is megtűröd a SAJÁT lakásodban. Vicc! Szakíts, menjen vissza a családjához.

2020. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kapcsolatból már règen ki kellett volna lèpni, ès nem azèrt mert feltűnt egy másik lány a színen. Kapcsolatfüggő vagy?

Dobd ki ezt az idegbeteg pichát, aztán a másik lánnyal meg vagy lesz valami, vagy nem.

2020. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Kellett neked cigánylánnyal összejönni, nem ismered a fajtájukat?
2020. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!