Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy lánynak akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy lánynak akkor is párja, ha nincs jele a Facebook profilján?

Figyelt kérdés
Nem a tök üres Facebook profilokra gondolok, hanem olyanokra, amin van is tartalom.

2023. ápr. 24. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Nekem volt egy 2,5 évig tartó kapcsolatom, folyton együtt voltunk, de semmi nyoma nem volt a profilomon. Nem titkoltam, aki egy kicsit is ismert az tudta hogy ő van nekem. A nyilvánosságnak meg nem tartozom semmivel.
2023. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván lehet.
2023. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen sokan nem teszik ki
2023. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó értem az jogos, hogy nem mindenkinek teszik ki. Bár, akinek sok képe van, ott lehetne a párjával együtt is egy-egy. Mondjuk annyit ki lehetne tenni, hogy kapcsolatban, de név nélkül.
2023. ápr. 24. 22:28
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem, azt mondja sok lány hogy semmi köze másoknak
2023. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz arról meggyőzni engem, hogy nincs igazam. Mert azzal tökre egyetértek, hogy azt nem kell kiírni, hogy a John Smith a párja, mert az tényleg skh., de azt kiírni, hogy van párja az informatív, és neki is az érdeke. Ha tetszik egy lány, akivel friss az ismeretség szívesen megpróbálok messengeren közeledni hozzá, de, ha van párja tiszteletben tartom, ha tudok róla, hogy van.
2023. ápr. 24. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
De miről kellene téged meggyőzni? Feltettél egy eldöntendő kérdést, és válaszoltak.
2023. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja ez jogos
2023. ápr. 24. 22:47
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Kiszemeltemnek is az volt. Aztan leptem tovabb

2023. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem csak a születési hely van kinn, mint adat.

Van pár képem, közbe közbe osztok meg. A páromról is van kinn, de olyan mindha csak barát lenne...nemszeretem a megjátszott képeket meg pusziszkodós képeket se rakok ki. Párom meg nem jelölöm meg mert 38 évesen nincs Facebookja se.

2023. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!