Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfi Facebook borítóképe egy régebbi csókolózós kép, miközben "egyedülálló" van beállítva a profilján?

Figyelt kérdés
Fontos kérdés, mert tetszik a férfi. A fiatal generációhoz tarzozik (huszas évek közepe), van műszaki érzéke, használja a közösségi médiákat, ezért nem hinném, hogy egy családi állapot beállítása gondot okozna neki. Viszont a borítóképén egy lánnyal csókolózik, a kép elég homályos-naplementés, de azért kivehető. Egyébként már 3 éves a borítókép, nem tudom, ez számít-e. Azóta lehet, már szétmentek, de visszavágyik hozzá, vagy csak barátok?... Mit jelentsen ez?

2023. febr. 8. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, olyan ismerősöm, aki tíz éve nem cserélte a képet. Lustaságból.

De kérdezd meg tőle.

2023. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek 1essel, söt szerintem ez egy téma, amivel egy hosszabb beszélgetést is el lehet indítani, jobban meg lehet ismaerni egymást
2023. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Tudod, nem mindenki érez ám kényszert arra, hogy az egész világgal naprakészen tudassa a magánéletét.

Azt meg már csak halkan írom, hogy mindenki annyira oda van a személyiségi jogokkal, de aztán minden szrt megoszt magáról önként és dalolva.

2023. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én 6 éve élek kapcsolatban, ebből 3 éve házas vagyok.

1 kép van kinn a feleségemmel, az is kb 5 éves. A kapcsolati állapotunk sincs kinn.

Nem azért, mert nem szeretem, vagy szégyellem vagy le akarnám tagadni.

Hanem mert ez ránk tartozik.


2 gyerekünk van, én pl róluk is 1-1képet tettem ki.


Pedig napi szinten használom a felületet.

2023. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kép régi és az is lehet a kapcsolati státusza van "helytelenül" megadva. Én inkább az utóbbira gondolok. Már csak azért mert ha szakitok valakivel és ha engem még nem is érdekel milyen kép van kint, mondjuk a másiknak lehet kellemetlen lenne így ismerkednie hogy az exének még kint van a közös smárolós kép. 🙄
2023. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Menőnek akar tűnni. Ő kúlarc.
2023. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4-es, értelek, de a kiszemeltemnél más a helyzet. Nem az van, hogy nem írja ki az állapotát, hanem pont, hogy kiírja nyilvanosan a profiljára, hogy egyedülálló, pedig nem kötelező megadni. És az egyedülálló állapot ellentétben áll a borítóképével.
2023. febr. 8. 14:14
 8/14 A kérdező kommentje:
#5, ez fura, hogy "helytelenül" van megadva. Több év alatt nem zavarta sem őt, sem a párját (miközben aktív és posztol a köz.médián), hogy nagy betűkkel virít az egyedülálló, miközben párja van? Kb fél perc alatt bármikor leszedhető...
2023. febr. 8. 14:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen kérdezd meg
2023. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8. Én a párommal 15 éve vagyok együtt nekem kint van hogy kapcsolatban, neki meg az van kint ennyi év után is hogy elvált. Sosem érdekelt. 😁

Nem mondom biztosra a te kiszemeltednél is így van. De van rá azért esély.

Keresd meg a lányt az ismerősei között hátha az ő profiljából többet meg tudsz.

2023. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!