Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezzek én a fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én a fiúnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel kb 2 hónapja találkoztam először. Reggelente segített letakarítani a kocsimat, váltottunk pár szót munkáról, stb.

Azóta a parkolóban mindig egymás mellé állunk, nem tudom miért, ez a szokás így kialakult 1 hónapja kb.

Reggelente sűrűn találkozunk, de csak annyi történik, hogy köszönünk egymásnak, mosolygunk, intünk...Kb ugyanakkor érunk a parkolóba találkozunk lent, ő mindig az autónál kavézik, én is van mikor várok picit hatha látom reggel. Mintha szándékosan akkor mennénk le mert tudjuk, hogy ott lesz a másik. De így ennyivel ki is merül az egész. Kicsit visszahúzódónak tűnik, s még 2 hónapja látott is többször a parkolóban az akkori párommal, lehet azt gondolja, hogy még mindig együtt vagyunk.. nem tudom. De nekem bejön ez a srác, a fent leírtakból úgy tűnik számomra, hogy én sem vagyok közömbös neki.

Szerintetek várjak, hogy hatha idővel mégis kezdeményez vagy lépjek én? Nem ciki ha a lány kezdeményez ? Olyan rég ismerkedtem már, legutóbbi kapcsolatom 6 évig tartott, szóval nem vagyok annyira képben:)). Köszi előre is! :)


2023. ápr. 25. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben belefér a kezdeményezés! 🙂 Simán hiheti azt, hogy még párkapcsolatban vagy, és az pedig pluszpont, hogy így nem nyomul.

Persze csak finoman kezdeményezz, mondjuk vegyél te is egy kávét, aztán kérdezz rá, csatlakozhatsz-e (szóval nem kell egyből randira hívni).

2023. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki kezdeményezni nőként. Anno amikor összejöttem a mára már férjemmel, én szedtem fel őt.
2023. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet, ne rohand le randival. De beszélgetést simán kezdeményezhetsz.

Szerintem is azt gondolja vagy van pasid, vagy csak félénk megszólitani. De a leírtak alapján biztos szimpatizál veled.

2023. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen neked kell nyitni, ha ő megalapozottan gondolja, hogy nem vagy független.

Nevét tudod, vagy még ott sem tartotok?

2023. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Vagy vigyél neki egy kávét egy termoszban:) Szerintem ez tök jól esne neki, apró figyelmesség, elbeszélgettek és ott akkor elejtheted, hogy szakítottál. Nem bejelentősen csak valami "jaja a paprikáskrumpli jó, az exem csinálta de amióta szét mentünk nem ettem". Vagy valami ilyesmi. Csak lazán. Ez már egy célzás, hog, szingli vagy.
2023. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj felé :)
2023. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ötös jót ír. Hintsd el majd a beszélgetés során, hogy már szingli vagy.
2023. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Parkolj az ő helyére, hátha motiváltabb lesz irányodba csak bicskát ne rántson ezért..., amilyen világban élünk ugye;)
2023. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nevét. Őszintén pár percet beszéltünk összesen, és akkor nekem még párom volt, eszembe sem jutott, hogy ismerkedjünk, de már akkor láttam, hogy helyes srác.

Valami nagyon megfogott benne.

A kocsimban pl az olajlámpa jelez, én tudom már, hogy kell olajat pótolni, viszont az ciki lenne ha reggel odamennék beszélgetni egy kávéval és megkérem, hogy amikor ráér segítene-e megnézni az olaj szintet? :)) Nem akarok nyomulós lenni, és abból is pl rájön, hogy nincs aki segítsen. Vélemény? :)

2023. ápr. 25. 11:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az olajszint jelez akkor sokkal nagyobb baj is lehet mint ez a kérdés 👀


Amúgy tényleg egy kis beszélgetés közös kávézással simán elég kezdésnek.

2023. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!