Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meddig kezdeményeznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig kezdeményeznétek ti egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác és nem tudom mit csináljak.. pontosabban már úgy érzem mindent "ellőttem". Nem futunk össze gyakran, akkor is mindenki az adott tevékenységre koncentrál, túl direkt nem akartam lenni. Ha úgy adódott próbáltam vele beszélgetni, mosolyogni, kedveskedni. Vannak olyan jelek, aminél néha felbátorodom, ahogy ő is visszamosolyog, szemembe néz, örül mikor jövök felé, netán közlékenyebb. De hát a lényeg a lényeg, hogy ő nem keresi a társaságom, pláne nem hív el randizni.. még abba kapaszkodom, hogy baromi zárkózottnak tűnik, mindig egyedül van, fiúkkal sem beszélget. Persze az is lehet, hogy van valakije, vagy szimplán közömbös vagyok/nem tetszem, csak valamennyire mégis jól esik neki a figyelmem és azt látom megerősítésnek.

Mindenesetre fordított esetben, ha pasi lennék szerintem elhívnám valahova, aztán max nemet mond. De nőként valahogy annyira félek, hogy visszatetszést vált ki. Elvégre ha érdekelném, gondolom meglépné ezt ő maga. Mit gondoltok?


2017. nov. 30. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hívd el te
2017. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Tiniként fiúknál nem sokáig, pár egyértelmű jelig.

Férfiaknál nem kell kezdeményezni.

2017. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom amit az első válaszoló is, hívd el te, vagy lépj tovább..ez máshogy nem megy :/
2017. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezz rá, max kiderül, hogy nem kölcsönös az érzés, csupán barátként tekint rád.

Ennyiből nem lehet megállapítani mi a baja a srácnak nem ismerjük, igen lehet zárkozott, lehet nem tetszik, nem tudjuk.

2017. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megpróbálok erőt venni magamon. Igazság szerint volt már pont, hogy úgy éreztem na jó, legyintek rá, ennek nincs értelme, inkább ismerkedek, randizok érdeklődőbb emberekkel. De aztán nem jött össze semmi. Ezzel az emberrel meg nem tudok közömbös lenni, ha ott van a közelemben. Ráadásul legutóbb is úgy mosolygott, hogy na mondom, így nem nézne ha egyáltalán nem tetszenék (persze attól lehet valami szívatás..).

2017. nov. 30. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Csak a hercegnőknek esik le a gyűrű az ujjáról, ha kezdeményezni kell.
2017. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Félénk férfiként éppen ugyanilyen szituációban vagyok - csak a másik oldalon.

Próbálom felkelteni az érdeklődését és jeleket küldeni azáltal, hogy a szemébe nézek, rámosolygok, egyszer-kétszer még valamilyen "ürüggyel" is kerestem, abban bízva, hogy a fonalat felvéve beszélgetést kezdeményez.

Lehetséges, hogy értette a jeleket, mert annak ellenére, hogy csak pár szót váltunk egy nap, ha összefutottunk megérintett. De nem tudom, hogy kedvességből csinálta vagy így üzent? Ez mit jelenthet? Kezdeményezni akkor sem mertem (nemhogy randira hívni), így ezek az érintések is elmaradnak mostanában, így mem merek most már mosolyogni rá, mert félek zavarja - bár néha elkapom a tekintetét. Ráadásul amennyire örültem a közeledésének, kedvességének és finom érintéseinek, ugyanannyira zavarba is jöttem és megijedtem - pedig egyáltalán nem tolakodó, nagyon finom és figyelmes.

Szóval, ha egy ilyen félénk srác tetszik, akkor nem lesz könnyű dolgod. Óvatosan, figyelmesen apró lépésekben egy "biztonságos" környezetet megteremtve közeledj hozzá, hogy ne féljen, de ugyanakkor határozottan, hogy ne kételkedjen, hogy félre érti. Egy picivel mindig közelebb hozzá, fokozatosan kicsivel mindig hosszabban és méllyebben beszélgetni. Ha hirtelen randira hívnád mukkani se merne, valamilyen buta kifogással lemondaná, márha meg tudna szólalni. Vagy elszúrná. Pedig nagyon akarná, de nagyon megijedne. Ha hirtelen csökken az érdeklődésed iránta, akkor összezavarodik és a maradék önbizalma is elvész.

Ha szép lassan apró lépésekben megszokja a közelségedet és feloldódik, ahogy bízik benned és egyre kellemesebbnek érzi a társaságod ki fog nyílni, határozottabb és magabiztisabb lesz.

B opció, hogy ne erőltesd, felejtsd el.

2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez jó, kedves utolsó, épp a "véletlen" érintésre gondoltam még, mint valami finomabb jel küldés.:D Szerintem az illető lány mindenképp így akart neked üzenni, biztatni, hogy lépjél, mert tetszel neki! Talán ott sincs veszve semmi! Erről az oldalról csak azt tudom mondani, hogy az ember azért fúj néha visszavonulót, hogy mégis csak felmérje, hogy akkor vajon jön-e a másik? Mert ugye most ő volna a soros. És ha nem igazán, akkor nyilván elgondolkodik, hogy van-e értelme.

Nálunk is ez van (már ha ő is ilyen típus, mint te), hogy én másokkal is barátságos és figyelmes szoktam lenni, így felmerült bennem, hogy ő annyira nem is érzi, hogy neki kiemelt figyelmet szentelek, hanem hogy én ilyen közvetlenkedő vagyok, tehát ez nem jelent semmit..

De nyilván ez is fárasztó, hogy mindig én kezdeményezek és akkor aranyos, mosolygós, akkor beszél, ha már hozzászóltam.

Egyébként miért félsz elhívni azt a lányt, aki ennyi jelet küldött és még tetszik is? Hiszen 99%, hogy örömmel igent mondana!

2017. nov. 30. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert nem tudom, hogy jelek egy férfi felé vagy kedvesség egy a környezetében lévő személy felé. Emiatt bár jól esett, de megijedtem, hogy mit jelenthet, mit csináljak? És egy ideje már nincsenek, lehet érdeklődését vesztette vagy csak kedvességből csinálta.

Próbáltam, hogy egy semleges, jelentéktelen kis buta dolog miatt keresem annak reményében, hogy jelnek veszi, hogy maga a megkeresés miatt, azaz őmiatta kerestem, nem amit írtam és kérdeztem. Hogy abból elinduljon valamerre, kezdő löketet adjon. De elszúrhattam, pedig kétszer is megpróbáltam.

2017. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ő meg szokott érinteni? Ha igen, de te csak most gondolkodsz el a "viszonzáson", akkor ne lepődj meg, hogy berakott a "csak barátkozik/kedves" skatulyába. Ha társaságban ismerek meg valakit (tehát nem 1-1-ben), akkor nálam ez egy elég jó lakmusz teszt, elvégre még egy viszonylag szorosabb férfi-nő barátságban is megszokott az alkalmankénti kölcsönös érintés.
2017. dec. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!