Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a parkereses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a parkereses a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy hónap szingli vagyok. Felregisztráltam társkeresőre, de még egy randi se jött össze.. Eleinte minden gördülékenyen megy kérdeznek válaszolok én is kérdezek, jön kontakt csere még megyeget a beszélgetés, de feltűnik, hogy egyre kevesebbet írnak.

Szoktam én is kérdezgetni, de amikor már egy ideje azt látom hogy ők nem keresnek vagy nagyon passzívak akkor hagyom én is. Ki szoktam azt is fejezni, hogy egyébként szimpatikusak, Tényleg olyan dolgokról beszélek amik nem sablonsak… Egyszerűen nem értem, hogy tudnám tovább fentartani az érdeklődést azt sem értem, hogy miért nem gondolják komolyan? Most én kérdezem meg, hogy figyi már mikor találkozunk? Kicsit olyan érzésem van mintha mi nők versengenek a férfiakért… totál kiábrándító és időszívó.. Mi alapján döntik el, hogy valakivel akarnak valamit vagy mindenki csak unalomból van fent?? :/


2023. ápr. 26. 14:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Megfigyelted, hogy van-e olyan pont, ahol abbamarad az érdeklődés? Nem lehet hogy túlságosan különböztök, és csak ennyi az ok?
2023. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
A társkeresős képeid és a kontaktcsere utáni mondjuk instás vagy faces képeid nagyon különböznek?
2023. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nincs instam, facen alig van kepem. Tarskereson van tobb valos kepem, nagyon frissek.

Nem gondolom, hogy koze van a dologhoz a kepeimnek.

2023. ápr. 26. 14:58
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem tudom, nekem legutóbb egy nap tinderezés után lett egy egy hónapos “kapcsolatom”, most 2 nap után megint 2 randi van már kilátásban. Nem is szoktak elhívni?
2023. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
A netes nem működik ember! Nincsen az első szikra! Menj társaságba! Ott lesz!
2023. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4, kilatasban! Nekem is voltak kilatasban.. elsovel nagyon akartam talalkozni, de o tul hamar ajanlotta fel igy azt elutasitottam majd kovetkezo alkalommal mar csak en akartam o folyton kamukkal lemondta. Igy annak annyi is volt.

Kozben matceltem uj sraccal, de ott meg lattam, hogy nem illunk ossze igy nem talalkoztam vele.

Volt akk beigerte a talit majd tobbet nem is irt.

Megont volt egy akivel mar en nem akartam semmit.

Van egy masik aki beigerte, de azota nem is ir.

Most van valaki aki rendkivul erdekel engem, de o meg kicsit sem utalt a talalkozora marmint azonkivul, hogy valamikor egyszer talan…

2023. ápr. 26. 15:08
 7/31 A kérdező kommentje:
En csak olyannal akarok talakozni aki megmozgat. De ok meg nem hivnak el 😅 olyan lehetne, hogy egy perc utan talalkozo, de annak semmi ertelmet nem latom, lehet ketto mondat utan szaladnek el…
2023. ápr. 26. 15:10
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

A "húspiac" az ilyen.

Az értékes nők hamar elkelnek, és sokan érdeklődnek utánuk.

Bizonyos nőknél én se strapáltam magam különösebben, ha visszaír, visszaír, ha nem, nem.

Bár ha visszaírt volna, akkor is ellaposodott volna a dolog, mert.....nem volt érdekes.

2023. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8, mitol ertekes a no?? Szerintem en is ertekes no vagyok… de te mibol gondoltad ertekesnek xy-t?
2023. ápr. 26. 15:23
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy nem nézel ki olyan jól, mint azok a pasik, akikre pályázol?
2023. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!