Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a parkereses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a parkereses a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy hónap szingli vagyok. Felregisztráltam társkeresőre, de még egy randi se jött össze.. Eleinte minden gördülékenyen megy kérdeznek válaszolok én is kérdezek, jön kontakt csere még megyeget a beszélgetés, de feltűnik, hogy egyre kevesebbet írnak.

Szoktam én is kérdezgetni, de amikor már egy ideje azt látom hogy ők nem keresnek vagy nagyon passzívak akkor hagyom én is. Ki szoktam azt is fejezni, hogy egyébként szimpatikusak, Tényleg olyan dolgokról beszélek amik nem sablonsak… Egyszerűen nem értem, hogy tudnám tovább fentartani az érdeklődést azt sem értem, hogy miért nem gondolják komolyan? Most én kérdezem meg, hogy figyi már mikor találkozunk? Kicsit olyan érzésem van mintha mi nők versengenek a férfiakért… totál kiábrándító és időszívó.. Mi alapján döntik el, hogy valakivel akarnak valamit vagy mindenki csak unalomból van fent?? :/


2023. ápr. 26. 14:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Van több hobbim, csinos vagyok, sportolok, gamelek is, értelmes filmeket nézek, lehet velem pszicholgoarol is beszelni, pénzügyekről, költök a kulsomre is, igényes vagyok…nem vagyok élettelen, még extrem hobbijaim is vannak. Kepes vagyok kerdezni, bokolni, vannak jo otleteim. Mi kell meg? 😂 sutni/fozni nem szoktam, nem nézek szappanoperát, nem jarok részegedni bulikba, nincsen mukormom, nem dohanyzom, sose voltam elhízva, nem pletykálok, .. ertektelen vagyok?
2023. ápr. 26. 15:27
 12/31 A kérdező kommentje:

10, ezt nem tudom?! Baratnom szerint full atlagos pasikat nezegetek.. persze az en szememben nem atlagosak. Az egyiknek lattam kepeket exerol, en sokkal jobb vagyok kulsoleg igy nem hiszem, hogy ezzel van a baj.

Maximim az lehet problema, hogy en nem szerkesztem a kepeimet? Mondta sok srac, hogy kb 90% csajbol csak a filtert latja..az megteveszto lehet, hogy rengeteg extras csajt latnak..passz

2023. ápr. 26. 15:30
 13/31 anonim ***** válasza:
27%
Lehet kicsit nagyképű vagy..mert így a kommentjeid alapján elég tökéletesnek képzeled magad és lehet ez nem szimpatikus másoknak😆
2023. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13, egyik sracnal tenyleg ez tortent 🤣 az elsonel! De azota semmi ilyen nincs😅😂😂 sot amugy full szereny vagyok
2023. ápr. 26. 15:39
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem kapcsolatot akarnak hanem csak lefekudni veled es ha latjak hogy nem vagy konnyen solntheto akkor nem tesznek bele energiat.
2023. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%

A fiúk is ezt gondolják? :)

Eddig kizártuk azt, hogy nem vagy vonzó.

Kizártuk azt, hogy nem vagy érdekes.

Kizártuk, hogy olyan pasikkal állsz csak szóba, akik válogathatnak a csajok között.

Kizártuk azt is, hogy el vagy szállva magadtól.

Kihagytam valamit?


Marad az, hogy fapi na vagy, gyerekes anyuka 24 évesen, valami szélsőséges filozófia követője, vagy egyből az esküvőt tervezgeted.

Vagy a pasikkal van a baj. Eddig 8-ból 8-szor.

2023. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
16, nem zartuk ki ezeket. En csak leirtam ami rolam tudhato, lehet ettol meg ez valakinek full uncsi vagy nem vagyok neki jo no. Lehet az a baj, hogy tul aktiv vagyok.. azert ha irnak nekem em 1 max 2 ora mulva irok valaszt..
2023. ápr. 26. 15:52
 18/31 anonim ***** válasza:
59%

Az van hogy kiválogatod azokat a pasikat, akiknek egyszerre van 4-5 "kapcsolatuk" folyamatosan. Ők ahhoz vannak szokva, hogy 1-2 nap és szex, majd tovább szállnak a következő virágra. Egyébként meg a legtöbb férfit még válaszra sem méltatjátok, akik talán igazi társként tudnának funkcionálni.

Azok a férfiak alkalmatlanok társnak, akik naponta több nőtől kapnak levelet. Csak egy okot mondj, hogy egy ilyen pasi miért horgonyozzon le egy nő mellet? Abban is biztos lehetsz, hogy aki neked tetszik, az még nagyon sok nőnek tetszik. A társkeresők nem többek mint étlap, ahol akik megtehetik válogatnak, a többiek meg reménykednek hogy talán valaki észreveszi őket.

2023. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18, de mi alapjan szűrjem? Azert kulsoleg egy tolem sokkal rosszabb emberrel csak nem kezdek? Exem is nem volt egy hu de helyes aztan kiderult végülis számtalanszor megcsalt kisebbsegi komplexusaban, hogy ot nem lehet biztos szeretni..lol en meg hulye huseges voltam hozza es kitartottam. Na most nyilvan nem fogok megint magam alatt valasztani, hogy ateljem ezt ujra, hogy ot nem lehet szeretni meg engem bantson folyamat, hogy az egoja a helyere menjen…

Most sem egy adoniszrpl van szo..nyilvan nem mondom, hogy rossz lenne…hat ez van akkor soha nem lesz senkim xd

2023. ápr. 26. 16:46
 20/31 A kérdező kommentje:
18,amúgy nem hiszem, hogy van nekik 5 masik, akivel vegul offos lett azota soncs egy uj ismerose se, engem bejelolt azonnal mikor ugy volt meg lehet valami.. az appon latom aktiv, de szerintrm senki nem jott meg ossze neki.
2023. ápr. 26. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!