Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a parkereses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a parkereses a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy hónap szingli vagyok. Felregisztráltam társkeresőre, de még egy randi se jött össze.. Eleinte minden gördülékenyen megy kérdeznek válaszolok én is kérdezek, jön kontakt csere még megyeget a beszélgetés, de feltűnik, hogy egyre kevesebbet írnak.

Szoktam én is kérdezgetni, de amikor már egy ideje azt látom hogy ők nem keresnek vagy nagyon passzívak akkor hagyom én is. Ki szoktam azt is fejezni, hogy egyébként szimpatikusak, Tényleg olyan dolgokról beszélek amik nem sablonsak… Egyszerűen nem értem, hogy tudnám tovább fentartani az érdeklődést azt sem értem, hogy miért nem gondolják komolyan? Most én kérdezem meg, hogy figyi már mikor találkozunk? Kicsit olyan érzésem van mintha mi nők versengenek a férfiakért… totál kiábrándító és időszívó.. Mi alapján döntik el, hogy valakivel akarnak valamit vagy mindenki csak unalomból van fent?? :/


2023. ápr. 26. 14:33
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
30, te tuti nem vagy nonemu, ha ilyeneket irsz. Az oke, hogy kaptal mar 30 uzenetet, mert mondjuk elhuztal 200 pasit jobbra es pont aktiv volt ebbol 30 aki radirt. De azert en nm ugy allok a dolgohoz, hogy barki johet vakon jobbra mindenki aztan jojjenek az uzenetek… mint irtam akit elhuzok jobbra 10bol 8 match. De nem fog ramirni az osszes azonnal, es amugy szerintem ha osszesen 40 pasit huztam jobbra sokat mondok.. elege szukos nalam a korosztaly is, nem 20-30ev a range😄 hanem kb van egy szukos x ev es y ev kozotti intervallum… de amugy nem is ez a lenyeg hogy ki tud egy nap 30-100 uzenetet osszeszedni… elve ha van 1 millio szingli pasi ebbol 500ezer mondjuk aki korosztályban hozzad illik es legyen 100ezer aki fent van a tarskereson.. tehat te mindet elhuzod jobbra valogatas nelkul? Es mind aktiv es mind teged akar es bombaznak 0-24…annyira nem realis
2023. ápr. 27. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!