Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a parkereses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a parkereses a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy hónap szingli vagyok. Felregisztráltam társkeresőre, de még egy randi se jött össze.. Eleinte minden gördülékenyen megy kérdeznek válaszolok én is kérdezek, jön kontakt csere még megyeget a beszélgetés, de feltűnik, hogy egyre kevesebbet írnak.

Szoktam én is kérdezgetni, de amikor már egy ideje azt látom hogy ők nem keresnek vagy nagyon passzívak akkor hagyom én is. Ki szoktam azt is fejezni, hogy egyébként szimpatikusak, Tényleg olyan dolgokról beszélek amik nem sablonsak… Egyszerűen nem értem, hogy tudnám tovább fentartani az érdeklődést azt sem értem, hogy miért nem gondolják komolyan? Most én kérdezem meg, hogy figyi már mikor találkozunk? Kicsit olyan érzésem van mintha mi nők versengenek a férfiakért… totál kiábrándító és időszívó.. Mi alapján döntik el, hogy valakivel akarnak valamit vagy mindenki csak unalomból van fent?? :/


2023. ápr. 26. 14:33
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igazabol megont rajottem ennek valoszinu csaja van. Az osszes pasi noje mellett vadaszik? Xd
2023. ápr. 26. 17:12
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú tapasztalatom volt évekkel ezelőtt, hogy még amelyik pasira max csak azt mondtam, elmegy, azon is csüngtek a nők.

Mindenkire ráúsznak.

Igen, nagy a verseny, mert ugyan több férfi van jóval a társkeresőkön, de a nagyját 1mp után söpörjük félre, mert reménytelenül fúúj.

Valóban kevés vállalható van és értük megy a verseny. Én legalábbis 4 éve, 30 èvesen ezt tapasztaltam már évek óta.

Az én pasimra is bármikor lenne jelentkező, mert magas(190), tetkós, kedves, udvarias és igényes. Ezek a hívószavak. Ennyi már elég a nőknek, mert a többség a tetkós kivételével ezeket az alapokat sem tudja megugrani. A magasságot sem, de arról sem tehetnek.

2023. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%
Szinted alatt tényleg ne válassz, megbecsülés helyett csak megcsalnak vagy kidobnak, mert úgy érzik, kevesek hozzád. Én is nem egyszer beleestem ebbe a hibába. Várj türelmesen, majd összejön.
2023. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

Èn fèl.èvig voltam fent. Ez idő alatt egy fèrfi volt akivel eljutottam a randiig. A többi hamarabb kiesett a rostán, nem fogott meg, nem volt közös èrdeklődèsi pont, csak a szexre hajtott stb.

Akivel randiztam neki este válaszoltam az üzenetère. Reggel beszèlgettünk kb 3 órát messengeren. Este már telefonon beszèltünk. Másnaptól videochat is, ekkor már a randi le volt fixálva egy hèt múlvára. Nem húztuk hetekig az időt ès nekem pont ez tetszett, mert online felületen bárkinek kiadhatja magát, szemèlyesen már nehezebb.

2023. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%

22. Végre van egy nő aki elismeri a lényeget. Hiába van 1.000.000 férfi egy társkeresőn, ha abból csak 10.000 kapós. Ezért érzi a többi pasi azt, hogy férfi többlet van. Én már mindent kipróbáltam, mert a végére akartam járni. Volt saját regem, női regem, meg "jó pasi" regem. A sajátom totálisan kudarc volt, teljesen mindegy kire írtam rá, teljesen mindegy volt hogy igényes ismerkedős levelet írtam vagy csak egy mondatot, levegőnek néztek vagy valami hulladéknak. Holott magas vagyok, sportos, csak hát arcra amolyan átlagos, semmi extra. A női regisztrációmra naponta 30-50 levél. A "jópasi" regemre naponta 1-5 érdeklődés jött, igazából lazára vettem kíváncsiságból. Gyakorlatilag minden nap más nőt dughattam volna meg úgy, hogy 10 perc után rákérdeztem hogy lenne-e kedve kettesben nálam tölteni az estét, és nem árulok zsákbamacskát, szexre gondolok. Simán! Simán belemennek a nők.


Aki ezt nem hiszi, csináljon különböző regisztrációkat és próbálja ki. A női karakteremmel rákérdeztem arra is, hogy ugyan nem zavar mert szexkapcsolatot keresek, de ugye vannak még nők a képben? Igen, bevallották.


Szóval tényleg vannak kedvencek akik lefölözik a kínálatot, a többieknek meg szinte semmi sem jut. Mint mondtam, nyugodtan ki lehet próbálni!

2023. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25, hogy probalod ki amikor mar olyan szigor van az appon, hogy a valodi fejed is konnyen letiltja az app, ha nem jol regisztralod ? 😂

Amugy nokent valami szepsegkiralynot raktal ki, hogy napi 30-50 level?? Kicsit eros tulzas, nincs is annyi pasi a piacon😂 na jo van, de ez nagyon eros tulzas nincs ilyen hogy napi 50 max ha a vilag osszes pasijat jobbra huztad es mindegyik full aktiv..

Vagy a napi 50 lehet ugyanattol az embertol is??

Csajkent, ha elhuzom jobbra a pasit altaban azonnal match, ritkan nem az, de igyse irnak naponta 10 uj ember. Max napi 1-2 uj attolfuggoen, hogy huztam-e uj embereket el..

2023. ápr. 26. 21:17
 27/31 anonim ***** válasza:
74%

Jajj hagyjad már az appokat. Az már tényleg az emberiség legalja! Emberek vagyunk B+, nem pixelek! Az appok konkrétan elérték hogy percenként 40 embert görgess át mint valami használt ruhát a turkálóban. EMBEREK vagyunk, de hát a kor embere teljes mellszélességgel támogatja ezt a modernkori elkorcsosulást. EMBEREK vagyunk érzésekkel, múltal, jelennel és jövővel, nem holmi jóképű vagy ronda arcképcsarnok.


Na ezért tartunk itt, de pár év és még rosszabb lesz.


Társkereső felületeket használtam, ezek a "jól nézel ki húzzuk egymást jobbra és 5 perc után már b*sszunk is" típusú okádékokat elvből nem használom. Konkrétan ez már mindkét nem megalázása.

2023. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
27, jol vagy? Mindannyian emberek vagyunk Igen. Szoval ne is hasznaljunk semmit hanem uljunk egyedul otthon? Nem ertem a problemadat valoban gaz egyes emebrek hozzaallasa , de te is megnezed kivel fogsz romantikus kapcdolatba kezdeni szoval kepmutato vagy..
2023. ápr. 26. 21:48
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus? Na ezen most jót nevettem! :D Ja megnézem, viszonzás nélkül. Ma a döntés, a válogatás a nők kezében van! Én itt vagyok, ha engem is kiválaszt valaki, akkor lesz párkapcsolatom. Ha nem akkor nem. Felfogtam. Párválasztás? Ugyan már! Az választ akiért rajonganak, akikért odavannak. Én pl. nem tudok kikből választani, ugyanis ez annyira szűk kör, hogy nincs benne egyetlen nő sem. Ja, nézelődhetek hogy ő is, ő is, ő is... na meg ő is. Most durva leszek, választhatok hogy az esti recskánál kiről fantáziálok. Kb. ennyi a választási lehetőségem! :)

Azt meg hagyjuk hogy járjak ide vagy oda, meg salsa tanfolyamra, meg jógára meg ezekre a trendi ámde haszontalan divat h*lyeségekre. Ezek engem nem érdekelnek, nem vonzanak. Ahova én járok ott nem lehet ismerkedni. Az idegen nők leszólítása meg a 21-ik században már erőszaknak minősül, de legjobb esetben is elhajtanak a fenébe.


Én lennék képmutató: Na figyelj, mennyire vagyok az: keresési preferenciám: 25-40 év, 140-180cm, 40-80kg, végzettség, munkahely, gyerek nem számít. Próbálom még lejjebb adni, tanulóképes vagyok.

2023. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, márpedig te csinálsz valamit rosszul, mert én is kaptam már 30 üzenetet egy nap. És ja, csinos nő vagyok. Ha behúzok pár új pasit, abból is szinte az összes rámír. Sőt, nekem pont az a bajom, hogy 10-ből 7 kapásból azzal indít, hogy mikor vihetnek el randizni..mondom majd ha kicsit megismertük egymást😆Szerintem tuti csak ilyen nagyon fullos pasikat húzol be, azoknak meg nem tetszel annyira.
2023. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!