Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ilyen hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak ilyen hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Szóval az Angolórákon két elég helyes fiú között ülök. Mindig szét röhögöm az agyam, mert általában a melleimhez beszélnek. Ez egy ideig vicces volt, mig nem lépték át azt a bizonyos határt... A bal oldalamon ülő fiú óra után(miközben pakolásztam a cuccaimat a táskámba) kikapcsolta a melltartómat. Úgy megijedtem, hiszen abszolút nem vártam és csak odakaptam a melleimhez. A másik fiú meg az én kezem alá csúsztatta a kezét és elkezdett szórakozni a cicimmel. Ilyenkor kell a tanárnak is kimenni.... Elkezdtem kapálózni és adtam egy jó nagy pofont a hozzám közelebb lévő srácnak, majd összszedtem a cuccaimat és kirohantam... Ez most pénteken volt utsó óra után. Mi jön rá ilyenkor ezekre a vadbarmokra? Jól tettem, hogy megütöttem? És mit csináljak hétfőnnn???? Ha megint találkozunk?

Ma már írt az egyik egy sms-t, hogy nincs e kedvem nála aludni:O Csak néztem.... Nem is írtam vissza...Elmebeteg.

-.-

Segítsééééééééég


2010. okt. 9. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted!! és én még ki is osztanám őket... hülye fiúk ezek.. ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát.:S
2010. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, ha te is ezt tetted volna, de hétfőn mégis mit mondjak nekik????

Am lemaradt, hogy 17L

2010. okt. 9. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Küld el őket a gyászba..jó nagy nyomorékok,már ne haragudj:S..ráadásul még azt írta h nincs e kedved nála aludni,lol mekkora sz*rrágó nyomorékok vannak istenem-.-'..am meg jól tetted h megütötted,de ez kevés volt.Hétfőn meg ha hozzád szólnak akkor meg küld el őket a pibe,meg ha megtudod szégyenítsd meg és kész.Ilyen idiótákkal nem éri meg foglalkozni sem.:S
2010. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mégegy ilyen és kettőt adj. meg kell tanulniuk hol a határ. mert lehet ilyen perverz vicceket játszani egy bizonyos szintig, de amint átlépik a határt kétszer akkorát adj nekik mint most adtál nekik. hétfőn meg rájuk se nézz. ne is törődj velük. amíg bocsánatot nem kérnek ne szólj hozzájuk.
2010. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallod nem semmi kinézeted lehet :D Vagy a srácok nem komplettek... vagy mindkettő. Talán öltözködj szolidabban és úszísd őket egy másik lányra!


16/F

2010. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, meg a tanácsokat.

Utolsó:D Én nem öltözködöm kirívóan, nem vagyok olyan mint az osztályom nagy része, És a fiúk tényleg elmebetegek...


Egyébként ma becsöngetett hozzánk az egyik, még jó, hogy én nyitottam ajtót. Adtam neki egy jó nagy pofont és ráb@sztam az ajtót. Nem vagyok az a finomkodó típus, ezt már első látásra le lehet venni rólam, ha kell szívesen megverek valakit, de meglepett, hogy "ennyire jó haverjaim" csináltak ilyet. Szóval köszi a válaszokat;)

2010. okt. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!