Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, jó küllemű férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó küllemű férfiak, ti sokszor éreztétek azt, hogy csak a kinézetetek önmagában elég, hogy korrektül kinéző nők akarjanak szexelni veletek, mondjuk akár buliból vagy randiról?

Figyelt kérdés
a gyérebb kinézetű egyedek meg halálba vannak túráztatva, már ha egyáltalán osztanak nekik lapot a valahogyan kinéző nők.
2023. ápr. 28. 23:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2023. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
ÍGy van. A jól kinéző nők jók kinéző pasit akarnak.
2023. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Tehát neked az az életcél, hogy mindenféle jöttment, idegen nő tegye szét a lábát egy óra ismeretség után? Minél több egy héten? Az komoly. Viszont a jó hír, hogy nem kell hozzá jóképűvé válni! Pusztán pénzzel annyi prostit bérelhetsz, amennyit csak akarsz!

Az én célom az volt, hogy egy bizonyos lányt meg tudják hódítani. A gimiből. Úgy értem, hogy osztálytársak voltunk, első pillantásra belezúgtam. Két évig csak beszélgettünk, aztán kezdtünk járni, és egy év után feküdtünk le. 15 éve a feleségem, van három csodálatos fiunk. A mai napig a legszebb, legfantasztikusabb nő, akit ismerek. Az én célom, hogy mellettem öregedjen meg. Esetleg még egy kislány, ha rá tudom venni.

2023. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2-es


a nem jól kinéző nők is jól kinéző csávót akarnak


3-as


hát okéka, de majd amikor azon kapod magad, hogy a nagy csodálat ellenére 40pár évesen elkezd unni és félrekur, akkor ne legyél meglepődve.


A prostik meg nem úgy jönnek el az emberrel, mint a lányok a jócsávókkal, mert azokat tényleg akarják.

2023. ápr. 29. 11:02
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"a nem jól kinéző nők is jól kinéző csávót akarnak"


Lehet, de ez a pasikra hatványozottan igaz.

2023. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

aha csak ők nem kapják meg, aztán mégis meg vannak szólva, hogy akarják...


a nők meg nem elég hogy akarják, de még meg is kapják és istenitve vannak, amiért magasak az igényeik

2023. ápr. 29. 15:02
 7/38 anonim ***** válasza:
70%

Sose érzem ezt. Nem is figyelem. Ki akar random szexelni, idegenekkel??

Akkor inkább meghallgatok egy zenét.

2023. máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Igen! Jóképű vagyok, magas, újabban egyre sportosabb alkatú is, hogy járok kondizni. Azt érzem, hogy a legtöbb nőnek vagy elsőre bejövök, vagy elsőre nem és ez el is dönt mindent és persze egész sok nőnek szoktam tetszeni. Mármint oké, ha randin vagyunk akkor is próbálom a normális, legjobb énemet mutatni, beszélgetni, stb. De ja, legtöbbször azt érzem, hogy nem igényel a dolog semmilyen csajozási képességet, csak simán nézzek ki jól és nagyjából adjam magam, aztán vagy bejövök neki, vagy nem. Persze mondhatnánk, hogy ez lenne a normális, csakhogy ez alapján aki nagyon szarul néz ki, annak sosem lesz sikere, aki meg még nálam is jobban, annak pedig mindig van. Más barátaim, akik viszont nem jóképűek, magasak, ők többnyire eléggé szenvednek a csajozással. Van olyan gyerekkori barátom, aki még 30-hoz közel is szűz, vagy a másik típus, akinek 15 év alatt volt 1-2 nő az életében, de akár évekig is egyedül van.


Tinderen is sok matchem van, napi 3-4 csinos csajokkal és ha elmegyek randizni, akkor minden 2. lánnyal, akivel elmegyek szokott lenni szex.

2023. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, sok ilyen "szerencsétlen" jóképü gyerek amugy dughatna csak sajnos nagyon válogatnak és pl már egy átlagos nő sem lenne jó nekik.


Én viszont simán elmegyek ilyen nagy hátsójú 40-es anyukákkal is, de sajnos még azokat is meg kell fogjam érzelmi alapon, hogy legyen valami.


A kinézetem miatt senkinek sem kellettem, csak max olyan nőknek akik tényleg a legalját jelentik a kinálatnak.


volt olyan hogy összejártam egy átlagosnak mondható nővel szexelni kb 2 évig, aztán a végefelé mondott egy olyat, hogy "hmm....most éppen szépnek látlak"


kösz bmeg, akkor ezek szerint az időm 99%-ban meg nem?


Az kifejezetten vicces, amikor ott ül az ember egy nővel "randin" vagy akármin, és ugyanazt csinálja mint a szépfiúk, sőt sok minden JOBBAN, de a kinézet miatt zsigerből fintorognak a nők és sehova nem halad az interakció mert nem veszi be a nő szervezete, hogy ott vagyok.

2023. máj. 8. 09:49
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ez ilyen titpikus magyar mentalitás, hogy én ronda pasikén legalább átlagosnak mondható kinézetű npt szeretnék, és csessze meg, akinek ez sikerül mert nekem nem.

Figyi, nem lehet véletlenül, hogy abban, hogy nincs sikered a nőknél ez az undorító stílus is közre játszik, amelyben itt megnyilvánulsz?

A hideg futkos a hátamon az ilyen picsogó pasiktól.

2023. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!