Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mik ezek az irreálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mik ezek az irreálisan magas elvárások a férfiakkal szemben, amikor sok esetben az egyetlen dolog amit feltudtok mutatni, az a kinézetetek maximum?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól fizető állásom, saját lakásom, saját autóm, sportolok, hajam is van, stb.


Mégis azt látom társkeresőn, hogy teljesen álomvilágban élnek egyesek, amilyen elvárásokat támasztanak a másik felé, és kiakadnak, ha én is hasonlóakat várok el.


Könnyű elvárni a másiktól, hogy legyen diplomája, saját lakása, nekem van mind a kettő, de amikor visszakérdezek, hogy neked ezekből melyik van, akkor hamar kiderül, hogy hát egy x+1-edik felesleges bölcsész diplomátok van, meg mamahotel.


Nem azzal van a bajom, hogy bölcsész diplomája van valakinek, vagy nincs saját lakása, de milyen alapon kukáztok ki másokat, amikor pont ugyanolyan helyzetben vagytok, mint ők, miért várjátok el a legtöbben azt a másiktól, hogy legyen olyanja, ami nektek nincsen?


Volt aki azt hozta fel "maga mellett" a beszélgetés során, hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a személyével, és mellette fogok csak igazán megkomolyodni, lol, tényleg itt tart néhány nő, hogy ilyen légbőlkapott baromságokkal kompenzálják a túlzottan magas igényüket?


2022. jan. 13. 11:02
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Vagy amikor kiírja egy, nem fogok cenzúrázni kövér és alacsony csaj, hogy 190+ sportos embert keres, és ha valaki így néz ki akkor se biztos, hogy visszaír 😃.


Most csak a társkeresők színvonala ennyire átlagon alatti, vagy tényleg ennyire mesevilágban éltek néhányan, hogy csak azért mert nők vagytok, minden sikeres férfi utánatok fog sorban állni, legyetek akármilyen "sikertelenek" az életben? 😃

2022. jan. 13. 11:04
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Ha te megfelelsz ezeknek az igényeknek akkor mi a bajod?

Én nem felelek meg, azt mégsem basztatom őket az igényeikkel, mert nekem is megvannak.

És ők sem képesek ezeknek megfelelni, így jártunk

2022. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha csak ilyen nőkbe futsz bele, az rólad is elárul valamit. Bizonyára neked is lejjebb kellene adni az igényekből és nem bombacicákat keresgetni, akik csak arra várnak, hogy valaki eltartsa őket. Lehet, hogy ha egy hús-vér nővel kezdenél, aki két lábbal a földön jár, akkor nem futnál bele ekkora igényekbe.
2022. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
2-es az a bajom, hogy sok barátom nem felel meg ezeknek az igényeknek, és tudod szar látni, hogy mennyire elveszi a kedvüket az, hogy olyan dolgot várnak el tőlük, amit ők maguk sem tudjak nyújtani.
2022. jan. 13. 11:07
 5/37 anonim ***** válasza:
61%

Ez kereslet-kínálat kérdező!

Tudod a fiatalabb nökből elég nagy a hiány, és nagy rájuk a kereslet.

Így olyan igényeket engedhetnek meg maguknak amilyeneket nem szégyellnek. És a nők többsége nem szívbajos...

2022. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

"egyetlen dolog amit feltudtok mutatni, az a kinézetetek maximum"


Az kinek is a hibája hogy elég neki egy jó kinézet? Amíg van kereslet-kínálat felesleges itt nyígni.

2022. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Aha. Nem véletlenül a férfiak várnak el tökéletes, hibátlan külsőt, tökéletes frizurát, sminket, izmos, feszes, full szőrtelen testet, mélytorkos szopást, anált és mindent amit csak láttak a képernyőn valaha. Ezek többsége kemény pénzbe és időbe kerül. Persze instant, azonnal a "készterméket" akarja mind levenni a polcról.

Az irreális elvárásokról egy nő is tudna mit írni ne aggódj. Nem kell álszenteskedni egy fokkal se vagytok különbek vagy ártatlanabbak. Csak azt hiszitek ti elvárhattok akármit de a nő az kussoljon, alkalmazkodjon. Hápoghattok nyugodtan, teljesen jól van ez így. Már nem jár nektek minden automatikusan csak azért mert pötsötök van.

2022. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Mindenki azt vár el, amit akar. Ha talál valakit, akkor azért nem annyira elrugaszkodottak azok az elvárások, mert csak tud valamit nyújtani, ami elég a másiknak, ha meg nem, akkor vagy egyedül marad, vagy lejjebb adja.


Amúgy meg sosem értettem, minek kell az ilyenekkel foglalkozni. Én sem foglalkozom a 40 éves, elhízott, alkesz, közmunkás Jóskával, hiába várna el egy fiatal, diplomás csajt, mert ő nem hozza azt a színvonalat, amit én elvárok. És azzal az átlagos testalkatú, diplomás, korombeli pasassal sem foglalkozom, aki topmodell, sportos, talpig smink csajt szeretne, és nem hisztizek, hogy mire várja el ezt a maga punnyadt testalkatával. Egyszerűen tudomásul veszem, hogy ő nem engem keres, és vagy talál ilyen csajt, vagy nem, nem az én dolgom.

2022. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%

7#

Az általad említett mélytorkos dolog és az anál legalább ingyen van.

De úgy csinálni mintha ez valami férfi alapelvárás lenne elég gyalázatos részedről.

Tudom jól hogy sok férfi sem szereti (nemcsak én nem) a mélytorkos, nőt fullasztó undorító dolgokat, meg a hátsó bejárat sem minden férfi vágyálma.

Ha te csak ilyen igényű férfiakkal találkozol, az inkább téged minősít

2022. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a férfiak többsége a jó külsőre ugrik, addig mindig az lesz a fókuszban. Ettől függetlenül árnyaltabb kép és valóban van egyfajta növekedés elvárások terén, a fogyasztói társadalom is erre erősít rá, de nem kell ennyire szélsőségesen látni. Mindenki olyan elvárásokat támaszt, amilyent akar. Aztán, ha nem talál senkit, akkor majd max átgondolja, nem érdemes ezt túlragozni.
2022. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!