Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők a "ne legyen túl kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a "ne legyen túl kigyúrt" alatt azt a fajta sportos, izmos alkatot értik, amiért nem 5-10, hanem csak 2-3 évig kell folyamatosan edzeni, étrendet tartani, beletenni ezer és ezer órákat?

Figyelt kérdés

Mondják a legtöbben nők, hogy nekik nem jön be se a vékony, se a túl kigyúrt férfi, hanem a kettő közötti. De aztán látom "a kettő közötti" is kb. azt jelenti számukra, hogy messze átlagember feletti, elég izmos, sportos fickó, aki nem 10 évig építette az izmait (mint a nagyon kigyúrt), hanem csak mondjuk 3-4 évig. Ez igaz?


Csak ez így olyan furán hangzik, mert a "legyen sportos, de ne túl kigyúrtba" is óriási munkát kell beletenni ugyanúgy. Minthogy egy nőnek ne legyen se túl kicsi, se túl nagy melle, de a végül ami a legjobban tetszik a legtöbb férfinak az inkább a kicsit nagyobb felé hajaz. Csak hogy mondjak egy példát a másik részről is.


2023. ápr. 29. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok Captain Obvious, rájöttél, hogy a férfiaknak is tenni kell a jó megjelenésért. Nyilván kell rendszeresen sportolni, hogy ne hagyd el magad, és itt tényleg sportot értek, nem edzőtermi hintázgatást.

Van, akinél ez magától alakul (mint én), mert gyerekkora óta sportol, van, aki később jön rá, hogy így vonzóbb.

2023. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
A tökéletes alkat általában az kb. az, ami a börtönben élő romáknak van. Vékony-gizda, de mellé izmos is, mert bent nem tudnak mit csinálni, csak gyúrogatni (lehetne olvasni meg tanulni is, "dejaz bonyolút!"), de túl kigyúrtak nem lehetnek genetikai okokból.
2023. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjabol ala tudom tamasztani. A visszajelzesek alapjan. Igaz, csak 2 eve edzek kemenyen, nem is vagyok meg mindenhol aranyos (felkaron elferne par centi pl.), de igy kozel az 1000 ora belefektett edzeshez mar kaptam pozitív visszajelzeseket a testemre. Volt aki azt mondta, hogy szerinte hozza mar igy is tul izmosnak szamitok, volt aki viccesen szoval tette, hogy kb. nagyobbak a melleim, mint neki. Volt akinek a hatam tetszett.


2-3 ev alatt siman osszehozhatsz olyan fizikumot, ami mar tetszik a legtobb nonek. Sot, ha nem 120+ kg-rol indulsz, mint en, akkor meg hamarabb is. Ha egy genetikai vadallat vagy, akkor meg a hatar a csillagos eg. Sokkal tobbet adhat az edzes, mint hogy tetszel a noknek. Az jobb esetben csak egy mellektermeke. Ha ez lenne a motivaciod hozza, akkor az nem tul szerencses szerintem, de a nem edzeshez kepest meg az is nagysagrendekkel jobb.

2023. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
........ és?
2023. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Én az atletikus típus alatt azt értem, hogy rendszeresen sportol. És itt nem első sorban az edző termi gyúrásra gondolok, hanem akármilyen sportra, amit az illető szeret.

Természetes esetben magától adja magát, hogy valaki fut/úszik/biciklizik, stb. Ez egy életmód. Amit nem azért csinálsz, hogy mások tetszését elnyerd, hanem mert élvezed, szereted csinálni. Emellé nem feltétlenül kell poroznod meg mindenféle. Elég, ha egészségesen és kiegyensúlyozottan táplálkozol.

Tehát aktív életet élsz. Ez úgy az igazi, ha már gyerekkorod óta rendszeresen sportolsz valamit. Nem kell 2-3 évet "gyorstalpalnod", ha gyerekkorod óta heti rendszerességgel sportolsz. Mondjuk heti 2-3 alkalommal. Az már meglátszik: nem leszel ilyen kis fogpiszkáló, aki egy karton vizet sem bír el, de nem is leszel ilyen lufi izmú gizda.

2023. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2-3. Köszi, ezek jó válaszok voltak!


Utolsó: És aki gyerekkorában nem sportolt az szerinted mit csináljon? Mert úgy írtad ezt, mintha aki gyerekkorban nem sportolt volna, az akkor felejtse is el az egészséges és aktív életmódot örökre felnőttként is. Aki gyerekkorban nem kapott jó alapokat, nem járatták sportra, nem látott ilyet a szüleitől vagy a környezetében, az temesse magát, vagy még neki is lehet esélye?

2023. ápr. 29. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A "ne legyen túl kigyúrt" nem a 2-3 éves edzést jelenti, hanem a testépítő, 10 éves szintet. 2-3 év alatt egy teljesen alap izmot lehet összehozni cuccok nélkül. Eleve fél év után látszik egy MINIMÁLIS valami.
2023. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5: Azert nem minden csaladban van kukturaja a mozgasnak, meg az aktiv eletmodnak. Nem veletlenul vagyunk a legelhizottabbak itt Europaban. De 2-3 ev celzott "gyorstaloval" is kozel ugyan ott vagy, mint a hosszu eveken at tarto celtalan mozgastol.


Lufi izmu gizdakent rendesen megsertodtem. Ezert most megyek es eszek egy gumicukrot.

2023. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Természetesen nem arra gondoltam, h ha gyerekkorodban nem sportoltál semmit, akkor temesd magad. :'D Csak aki szeret sportolni, az álltalában már gyerekként is sportol, mert rájön, hogy ő ezt szereti csinálni.

Természetesen felnőtt korban is lehet életmódot váltani, és egészséges, aktív életmódot alakítani ki. Ahhoz, hogy az meglátszódjon, nyilván több idő kell. De itt egy kicsit pesszimista vagyok, mert ha valaki nem szeret mozogni, nem fenntartható, hogy heti rendszerességgel olyasmit csináljon, amit nem szeret. Legalábbis hosszú távon nem. Abból nem lesz semmi. Lehet valameddig kitartasz, de amint elfoglaltabb leszel, fel fogod adni. Vagy keresel valamilyen olyan sportot, amit eddig nem próbáltál és szereted.

2023. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 akkor mindjárt pocakos lufi izmú gizda leszel. :'D
2023. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!