Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kettősség a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettősség a férfiak viselkedésében?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy férfiak egymás között milyen szexista stílusban, lekezelően tudnak beszélni a nőkről a nők háta mögött. A nők előtt meg kell játszaniuk magukat, de egymás között végre őszintén önmaguk lehetnek, kiengedhetik a gőzt a teremtés koronái. Másfelől, ha el kell hívni randira egy nőt, minden bátorságukat össze kell szedniük. Sokszor mindenféle kerülőutakon próbálják megközelíteni a kiszemelt nőt. Az esetleges visszautasítás pedig pusztító hatással is lehet rájuk. Attól teszik függővé saját maguk önbecsülését, hogy mennyire sikeresek a nőknél. A nőknél, akiket lenéznek, ugyebár. Mi ez a kettősség? Most akkor lenéztek minket vagy féltek tőlünk?

2023. ápr. 29. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

"Mindenki tudja, hogy férfiak egymás között milyen szexista stílusban, lekezelően tudnak beszélni a nőkről a nők háta mögött. "

Ez a prolikra jellemző. Válassz IGAZI FÉRFIT.

2023. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

igen, minden ferfi ilyen. 1 tol 1 ig.


teljesen igazad van.


hihetetlen hogy valaki rajott az osszes ferfi titkara.

2023. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

(És persze vannak kivételek is, nem mindenki ilyen, mint amit levázoltál.)

2023. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de téged se az eszedért szeretnek.
2023. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az én környezetemben sosem volt ilyen. Én jobban is kedvelem a lányokat mint a férfiakat
2023. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod, hogy nem a haverok előtt játszák a keménylegényt és a csajjal őszinték valójában?
2023. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak prolikra jellemző, én egyetemista körökben mozgok, szóval tudom miről beszélek. Ez egy minden társadalmi rétegnél megfigyelhető, régóta létező jelenség. És természetesen nem minden egyes férfi csinálja ezt, csak a többség. Vannak kivételek, de ők a kisebbség és szinte megszégyenítik őket férfitársaságban, ha nem szállnak fel a szexista vonatra. És minél fiatalabbak a férfiak, annál inkább jellemző ez a szexista duma, de leginkább csak a nők háta mögött. Azt nem értem, hogy akkor miért veszik annyira a szívükre, amikor visszautasítják őket vagy szakít velük a csajuk. Ha ennyire nem vagyunk velük egy szinten akkor miért félnek ennyire, hogy nem tudnak megfelelni?
2023. ápr. 29. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es: egyetemen is vannak prolik. Én is voltam olyan egyetemen ahol ilyensmikről dumáltak a pasik, rém kínos volt.


Én biztos vagyok benne, hogy például a párom a hátam mögött sem csinál viccet a női nemből mert tisztel minket.

Vagy nemrég láttam egy tiktok videót ahol a pasi arról beszélt, hogy mindig is tisztelte a nőket, de mióta látta a feleségét szűlni azóta mindennél jobban tiszteli az összes nőt, hogy ilyenre képes.

Szóval nem mindenkire jellemző amit írsz és nagyon sok pasi ténylegesen nagyra tart minket. Nem kell itt variálgatni, ha nem találtál ilyen pasit, majd fogsz remélhetőleg.

2023. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nők közt dolgozok, hát, szerintem ha a férfiak csak ennyit csinálnak akkor szentek a nőkhöz képest, ahogy a férjeikről beszélnek.
2023. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

"Mindenki tudja, hogy férfiak egymás között milyen szexista stílusban, lekezelően tudnak beszélni a nőkről a nők háta mögött."

Jé! Pont úgy, mint a nők.


"Másfelől, ha el kell hívni randira egy nőt, minden bátorságukat össze kell szedniük. Sokszor mindenféle kerülőutakon próbálják megközelíteni a kiszemelt nőt."

Jé! És ez is... Pont úgy, mint a nők!


És a többi is... Pont úgy, mint a nők. Szóval, nyugodtan felteheted magadnak is a kérdést.

2023. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!