Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a kettősség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettősség?

Figyelt kérdés

Pl: azt akarják a férfiak (a legtöbb), hogy a nő egyen meg mindent és jóízűen, de közben a hasa legyen olyan lapos, mint egy modellé.


(az elejére írtam, hogy "a legtöbb", szóval tisztelet a kivételnek)


2016. jún. 2. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, azt akarjuk, hogy tudja, mit ehet és mennyit és egyen rendesen. Hozzá pedig tudja, hogy mennyit kell mozognia, hogy formában maradhasson és mozogjon is annyit.

Röviden egy tudatosan élő, egészséges nőt akarunk.

2016. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, a mozgás/edzés valahogy mindig elfelejtődik, ha a nők alakjáról van szó. Van a sokatevő kövér, meg van a nyúlkaján élő sovány, és kész.
2016. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elhízott, testes, husi, kövér emberek 90%-a azért ilyen, mert összességében egészésgtelenül étkezik, többet eszik a kelleténél és a mozgás/sportolás/testedzés teljesen hiányzik az életükből.

Még ha valaki azt mondja "ő betegség miatt kövér", az a betegség is sokszor jó eséllyel azért alakult ki, mert ilyen életmódot élt.


De ha már az általánosításoknál tartunk, én pont leszarom hogy egy lány mennyit eszik. Nagyvárosi, diplomás, huszonéves srác vagyok. Nekem bevallom még kicsit jobban imponál ha egy lány azt mondja nincs kedve enni, nem éhes, nem akar már többet enni, stb.

A legtöbb lány aki eddig volt az életemben tartós kapcsolatban, sokszor csak naponta két étkezéskor evett és ennyi.

2016. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!