Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ez a kettősség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez a kettősség?

Figyelt kérdés

A sztori elég összetett, de a lényeg annyi, hogy neki és nekem is van párunk. Ő házas, én nemsokára az leszek. Amikor együtt vagyok velük, örülök nekik, büszke vagyok, hogy így egymásra találtak, szép kis családot alapitottak, segítek nekik, ahol csak tudok. De valahol ott van bennem, hogy valami annyira megfogott ebben a nőben, régen eljátszottam a gondolattal, hogy mi lett volna , ha én találkozom vele hamarabb, hogy milyen szerencsés vele a férje. Fel tudnék robbanni , ha néha hallom, hogy csunyabban szól hozzá. Tudom , hogy a hölgyet sem kell félteni, de akkor is úgy érzem túl jó ennek a férfinak, ettől meg lelkiismeret furdalásom van.

Na és közben ott van az én menyasszonyom, akit szeretek mindenestül, teljes ellentéte a másik nőnek kívül, belül. Nemsokára a feleségem lesz, boldoggá tesz, csodás nő. Ezért sem értem miért van ez. Olyan, mintha skizofrén lennék, egyszerre szeretem, hogy ők együtt vannak, és imádom a menyasszonyom, közben meg mintha egy másik énem ott akarna lenni a pasas helyében, és azt a nőt akarná. Hozzáteszem nem csupán testileg érzem ezt.

És szeretem a menyasszonyom, azért akarom, hogy a feleségem legyen, akkor mégis miért van ez?



2022. júl. 11. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kellene házasodnod, ez azért van mert nem elég az, aki melletted van, ez évekkel később is elő fog jönni, más új nő kapcsán.
2022. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Gondold meg jól! Rosszak a gondolataid.
2022. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért van ez a kettősség benned, mert a menyasszonyodat nem szereted úgy istenigazából (hiába írod az ellenkezőjét). Az sem jó jel, hogy afelé a másik nő felé kacsintgatsz.
2022. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
0%
Marhaság. Mért ne szeretné a feleségét. Az ember a barátjáért is ugyanúgy felelősséget érez, mint a szerelméért. Az a másik csaj pedig pusztán csak barát.
2022. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“Pusztán csak barát.” ?

A kérdező leírja, hogy testileg vonzódik hozzá és szívesen lenne a nő férje helyében.

2022. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2022. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy. Annyi,hogy megnősültem. Továbbra sem értem magamat.
2022. nov. 4. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd boldoggá a feleségedet. Így lesz jó mindkettőtöknek.
2022. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!