Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet és mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet és mit tudnék tenni a mérhetetlen feltékenységemmel?

Figyelt kérdés

Önbizalom és önértékelési problémaim is vannak mindig is voltak. De ennyire sosem voltam féltékeny. Nem igazán hangoztatom csak magamban örlődöm a semmin de még is nagyon rástresszelek. Akár ha meglátok egy szép lányt az utcán van hogy megfordul a fejemben ,hogy biztos jobb nálam és lelépne vele a baràtom. Gyomorgorcsöm van ha elmegy bulizni vagy céges rendezvényekre hogy ott is biztos fog talalni valaki mást vagy valami fog történni.

Nagyon idegesít, hogy ilyen gondolataim vannak és ez belőlem fakad csak nem tudom mért és hogy tudnám leküzdeni.


2023. ápr. 29. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem a neked megfelelő emberrel vagy.
2023. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj valamit az onbizalmaddal, ha egyedül nem megy, akkor pszichológus m segítségével, mert így tönkre fogod tenni a kapcsolatodat.
2023. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én eddig csak akkor éreztem ilyet, ha megbízhatatlan volt a párom és tényleg megcsalt. Egy megbízható pár mellett nem lennél féltékeny.
2023. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Előző életedben megcsaltak. Csak egy elrugaszkodott példa amit valószínűleg elsőre bekajáltál. És a párod sem biztosít megfelelően hűségéről. 30/F
2023. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Te mennyire tartod magad csinosnak? Csak azért kérdezem, hogy mennyire van alapja a gondolataidnak.
2023. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanaz mint amit 3 ír. Érzi az ember, ha a masik hutlen gyoker. Magad fogod hjbaztstni, hogy miert hiszed azt, hogy barkivel felremenne.. azert mert felremenne barkivel!
2023. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!