Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a féltékenységemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a féltékenységemet leküzdeni?

Figyelt kérdés

Kérlek hanyagoljátok, hogy önbizalomhiányból fakad...stbstb. Tisztában vagyok az adottságaimmal minden téren...nem ezzel van a gond. (a magyar szépségkiránynőt is megcsalták) A héten kapott a barátom a kolléganőjétől ajándékot születésnapjára. Nem kell nagy dologra gondolni, egy üveg bort. Ez volt pár napja, de engem valamiért azóta zavar. Náluk nem szokás az ajándékozás ezért se értem.

Valaki tudna segíteni (privátban is), akinek sikerült leküzdenie ezt az érzést?


20/L 2 éves kapcsolat (25F)


2018. máj. 24. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyára szimpatikus neki, de amíg ez nem kölcsönös, addig nincs miért aggódnod.
2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

En is rettenetes feltekeny vagyok, mert lattam h parom ir es a no is visszairogat. Sot meg tortat is sutott neki, meg szendvicset is adott mar neki uditovel. Nagyon bant a dolig de ferjem mondja csak barat es semmi tobb. Igaz nem egyhelyen dolgoznak, csak a nonek a parom mondjuk az apja is lehetne. Ez 3 eve kb h tortent es azota minden nap eszembe van ez a no . Mar akkor, ha parom elmegy itthonrol.

Hogy en hogyan probalom v probaltam lekuzdeni a feltekenyseget, irok neked privatba de most sajna nincs idom. Talan ez sikerul igy neked is, nekem valamivel masabb lett es nyugodtabb lettem. De nem idegeskedek annyit.

2018. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
önbizalomhiányból fakad
2018. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!