Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van? 10 éve szakítottam az elemmel, most rám írt egy nő, hogy akkor megcsalt.

Figyelt kérdés

Volt egy két éves kapcsolatom: életem szerelme volt a lány, mai napig nem találtam hozzá hasonlót. Sajnos fiatal voltam, és nem a fejem után mentem, és elhagytam másért (meg is csaltam, nem vagyok rá büszke). Ennek már 10 éve.

Őt ez nagyon összetörte akkor. Ma már mindkettőnknek családja van, neki is és nekem is van párom, gyerekeink.


A napokban rám írt egy nő, se profilképe, se bejegyzése nincs, se születési se lakóhely nincs megadva, csak annyi van írva, hogy kapcsolatban. Ismerőse van, de vele közös nincs. (600+)


Először rákérdezett, hogy én velem volt-e együtt H 2011 vagy 2013-ban, és mondtam, hogy igen, és elég gyanús az üzenete, nem történt H-vel valami? Mire írta, hogy nem, csak tájékoztatni szeretne engem, hogy megcsalt, amikor együtt voltunk az ő férjével, és csak utólag derültek ki a dolgok. Ezt le is írtam neki, hogy teljesseggel elképzelhetetlennek tartom, hogy megcsalt volna, több okból is.


A kérdésem az lenne, hogy annak mi értelme van, hogy valaki rám ír egy 10 éves dologgal?


2023. ápr. 29. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nyilván most tudta meg, hogy a férje akkor félrelépett. Neki hírértékű, neked nem🤷🏼‍♀️Vagy lehet, hogy mégis, ha kérdést írsz ki róla.
2023. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rising Phoenix ***** válasza:
45%
Szerencsés vagy, hogy nem volt még dolgod igazán zakkant nővel. Nekem is nehéz volt elhinni és feldolgozni, de léteznek olyan emberek, akiknek nincs jobb dolguk, mint másokat minden lehetséges módon megszégyeníteni és bántani. A tiedhez elég hasonló történettel szembesültem nemrég. A párom egyik exe még évek múltán is annyira féltékeny volt, nem tudta feldolgozni, hogy lapátra lett téve (nem miattam, akkor még nem ismertük egymást), ezért a párom összes későbbi párját megkereste ál facebook profilokon és minden lehetséges módon megpróbálta bemocskolni a hírnevét évekkel korábbi és nagyrészt kitalált koholt vádakkal. Ha letiltottam, csinált magának új profilt, megkeresett azon. Még azzal is próbálkozott, hogy férfi néven regisztrálva rám hajt, aztán gondolom, ha sikerült volna rávennie engem, hogy találkozzunk, azonnal küldte volna az üzenetváltást a páromnak, így "bizonyítva" neki, hogy megcsalom. Döbbenet, de vannak ennyire súlyosan kattant és labilis emberek. Ismerek még hasonlót többet is sajnos. Az ilyet jó messzire, nagy ívben el kell kerülni és tiltani minden fórumon. Beteg egy világ ez.
2023. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek még most is szoktam irni,hogy én miket csináltam azelőtt,hogy megismerkedtünk.Vannak bolondok.Mégha együtt lennétek,akkor lenne valami értelme,de így nincs.Lehet,hogy csak próbálja besározni mindenki előtt,ahol csak lehet.
2023. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Marha gerinces a pároddal szemben hogy olyanokat írkálsz az exedre, hogy életed szerelme és hogy nem találtál hozzá hasonlót. 👍
2023. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Esküszöm nem tudom értelmezni ki mit csinált a sztoriban.

A 3-as válaszolót se, én vagyok ilyen fogyatékos?

2023. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

"annak mi értelme van, hogy valaki rám ír egy 10 éves dologgal"

Idegennel szóba se álltam volna, miért válaszoltál neki?

Csak kíváncsiságból adtál ki neked adatot? De most már mindegy.

2023. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

12 évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal, első szerelmem volt, 2 évig tartott. Azért lett vége, mert elhagytam más miatt.


A napokban rám írt egy nő, hogy én voltam-e együtt 2011 és 2013 között azzal a lánnyal, mondtam, hogy igen. Erre írta, hogy abban az időszakban "kavart" az exem az ő férjével és csak utólag derültek ki a dolgok és nem is egy nő volt, akivel megcsalta.

2023. ápr. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!