Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allandoan csak a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan csak a parommal valo szexre gondolok. Neki kevesebb szexre van igenye mint nekem. Ebbol lehet baj kesobb?

Figyelt kérdés
En vagyok a no a kapcsolatban. Lassan 1 eve egyutt vagyunk es mindenki mondja, hogy csak az elejen van a nagy szexualis vagy a masik irant de nalam ez kicsit sem csokkent. Ha csak megyunk az utcan es ranezek mar attol beindulok. O mar az elejen szolt nekem, hogy neki nincs ilyen szintu szexualis etvagya de en nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Ehhez hozzatartozik, hogy volt egy hosszu kapcsolatom elotte amiben soha nem kaptam meg szexualis teren azt amire vagytam ezert aztan libidom sem volt nagyon. Itt most tole megkapom, viszont a libidom az egekben van meg igy is. Huseges tipus vagyok, nagyon szeretem, megcsalni nem all szandekomban, csak az a baj, hogy van csabito ero :(
2023. ápr. 30. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok egy szexistennő, de 2 évig, ha tehettük volna, ki se másztunk volna az ágyból.

Ha ő nem ilyen, akkor nem vagy számára elég vonzó vagy szed valami gyógyszert, aminek ez a mellékhatása.

A helyedben elgondolkoznék a csábító erőn...

2023. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minden ok nélkül is lehet, hogy kisebb a szexuális vágya, ha már rögtön az elején szólt. Vagy elfogadod, vagy keresel számodra megfelelő párt szexuális téren is.
2023. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Máris baj van belőle. Később nyilván még nagyobb lesz.
2023. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szakítani kellene, mert megfogod csalni.
2023. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem se lenne mindegy hogy engem un e

Vagy impotenciazavaros e

Vagy van e valakije

Vagy drogok pia elhízás oka

Én amugy nem tudnék olyat kívánni akinek fel se áll vagy nem is izgul rám vagy ugy kell rajta dolgozni hogy végre produkáljon vkit.

Teljesen kiábrándulnék

2023. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem FFI és nem illetek össze,egy puhapöcs...
2023. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez elég gáz a férfi részről. Pont fordítva szokott lenni nagy általánosságban.
2023. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Mit lehet kívanni olyanon aki nem is kíván?
2023. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy nem kivan. Masodperc alatt felall neki ha kezdemenyezek meg aztan vannak olyan napok amikor egesz nap be van indulva es sorozatba nyomjuk. Az is lehet, hogy neki normalis a szexualis etvagya csak en eheztem ki az evek alatt.
2023. máj. 1. 07:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt h nem kíván nem csak arra értettem h nem állna neki fel. Hanem egyszeruen nincs benne vágy kémia libido.

Ilyen faemberek engem inkább lehoznak minthogy ilyenekre izguljak

2023. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!