Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az állandóan kritizáló párommal, akit amúgy szeretek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, egyre többet kritizál.


Írt nekem 100 filmet, amiből eddig kb. 20 darabot néztem meg és kiakadt, hogy pedig napi 1-2 filmmel ezt gyorsan lenyomtam volna és még mennyi más filmet is írhatott volna. Nem tetszenek a filmek amiket írt, a legtöbb régebbi és messze áll az ízlésemtől.

Vett nekem ajándékba 4-5 könyvet, de egyik sem a világom (Vonnegut), 20 oldal után elalszom, azt sem értem mit olvasok. Tudom, hogy ezek nem krimik vagy romantikus regények és "adni tudnak" de nincs hozzá idegrendszerem.

Most azt mondja, csalódott bennem mert nem is vagyok olyan kultúrember, mint hitt.

Elmondtam neki, hogy az utóbbi 1 évem nagyon sűrű volt (2 államvizsga, diplomaosztók, 2 új munka, utazások stb.), így nem jutott időm annyit olvasni mint neki, aki épp időmilliomos.

Valóban olvashatnék és filmezhetnék többet, de nincs rá energiám se kedvem, munka után csak punnyadok plusz elvégzem az otthoni teendőket és fekszem is le. Sajnos egy nagyon érdektelen életszakaszban vagyok, sokat dolgozok, korán elalszom, fáradt vagyok. Ezt ő is tudja, 25 évesen ő sem csinált mást.

Emellett sokszor szól az öltözködésem miatt, a hajam miatt, amiatt, hogy mit csinálok a szabadidőmben, hova járok fodrászhoz, milyenek a barátaim, miért mentem tengerpartra nyaralni hiszen annak 0 a haszna stb.

A nyaralásom után már olyan megjegyzéseket tett, hogy megtetszett neki egy formás, fehér bőrű lány erre most itt vagyok lebarnulva és pár kilóval könnyebben, hát ő nem ezt választotta... :D

Nem is tudom lassan miért van velem....



2019. okt. 1. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem tudom mi a francomnak pazarlod ezzel a faszival az idodet.
2019. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagy élni, levegőt venni sem, mindenedet az ég világon meg akar határozni. Nagyon nincs így rendben! Nem lesz soha elégedett veled, te pedig így boldog!
2019. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A saját képére akar formálni. Nem vagy jó úgy, ahogy vagy. Nyugodtan mondd meg neki, hogy keressen egy olyan lányt, aki pont olyan filmeket és könyveket szeret, amilyeneket ő. Sok szerencsét hozzá. Te meg keress valakit, akit nem zavar, ha véletlenül elolvasol egy ponyvaregényt is.
2019. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, eléggé egy beképzelt sznobnak hat a párod, aki ráadásul rád akarja erőltetni a dolgait.

Én menekülnék. Minek együtt lenni valakivel, aki nem fogadja el, hogy neked nem ez az ízlésed?

2019. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz szeretni egy ekkora emberi hulladékon? Komolyan érdekel, mert egyetlen jó tulajdonságot sem írtál róla. Nem az a kérdés, hogy ő minek van veled (mert az nyilvánvaló, hogy csak a lábtörlője vagy), hanem az, hogy TE mit keresel még egy ilyen szar alak mellett?
2019. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják bántalmazó kapcsolatnak.
2019. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Airesx ***** válasza:
100%
Még ma dobd ki ezt a gyökeret. Nem is értem hol van az eszetek ilyenkor, 1 napot nem bírnék így valakivel. Megszabja milyen filmeket nézz és még neki áll feljebb? Kész vicc, atya világ 😅 Én tudom, hogy nehéz normális férfit találni, de könyörgöm ekkora lúzert ne tűrjetek már meg magatok mellett.. 😅
2019. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ő az első komolyabb kapcsolatom, valószínűleg azért ragaszkodom.

Tud nagyon kedves, gondoskodó és figyelmes is lenni, de elég manipulatív és szentül hiszi, hogy amit ő jónak lát az a jó és kész.

Már jeleztem neki, hogy az életemnek vannak színterei amibe nem szólhat bele (pl. fodrász vagy a családommal töltött idő, telefonom márkája stb.) hiszen ezek abszolút nem befolyásolják a kettőnk kapcsolatát, de úgy van vele, hogy majd belátom, hogy abban is úgyis neki van igaza, csak idő kérdése.

Ha én "kritizálom", hogy pl. úgy öltözködik mint egy tesi tanár akkor röhög vagy a következő alkalomra felvesz egy jobb pulóvert, de amit ő jónak lát az jó és kész... :D

Önbizalmat kell gyűjtenem ahhoz, hogy elhagyjam, mert félek, hogy másnak nem kellenék. Ami biztos nem igaz.

2019. okt. 1. 12:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen okoskodó gyökértől mentsen meg a Jóisten, komolyan. Dobd ki a francba. Nagyon fogod bánni, ha vele maradsz, éveket pazarolsz rá.
2019. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint teljesen eltérő az értékrendetek, az ízlésetek, az érdeklődési körötök, a prioritásaitok, én nem erőltetném ezt. Az is eleve ellenszenves, sőt kifejezetten taszító, hogy "nevelni" próbál Téged. Nincs avval semmi gond, ha valaki elmeséli mit szeret, mi tetszik neki, vagy akár könyvet, filmet ajánl, de ne legyen már elvárás, mint anno a suliban a kötelező olvasmány. Mégis milyen jogon és egyáltalán hogy van képe elszámoltatni Téged? Én imádom Vonnegutot, de ettől se több, se kevesebb nem vagyok másoknál és nem olvasnám parancsra, ha egyszer nem tetszene, ahogy mást sem. amit csinál, az nettó bunkóság, erős irányításmániával megfűszerezve. Kell ez Neked? Elegánsan lépj ki ebből, aztán kereshet magának egy olyan partnert, akit gombnyomással majd beprogramozhat a neki tetszőre, mert épkézláb önbecsüléssel rendelkező nő ezt tutira nem viselné el. Nincs avval probléma, ha vannak különbözőségek egy kapcsolatban, mindaddig amíg mindenki szuverenitása egészséges mértékig megmarad és nem akarja saját képére formálni egyikük sem a partnerét.
2019. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!