Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret egyáltalán engem? Páro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán engem? Párommal 2éve vagyunk együtt állandóan dolgozik, 24órázik is. Sokat vagyok egyedül, ami még talán okés is lenne, ha keresne napközben. De nem is ír és nem is hív. Bezzeg a családjára van ideje...

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért na, nehogy már azért kapjon valaki szemrehányást, mert nem hanyagolja el a családját!

Értem én a problémát, csak talán nem ezt kéne felhoznod. Nem a családja tehet arról, hogy ti ketten nem szerelmes pár, hanem csak lakótársak vagytok, akik néha d*gnak. Ráadásul ahogy látom, a kommunikáció sem működik.

Minek vagytok együtt, ha ez ennyire nem működik?

Másfelől meg: az idejét bizonyos keretek között mindenki maga osztja be. Ha neked nem fér bele az, hogy csak legjobb esetben is a második legyél a fontossági sorban a munka után, akkor nem a megfelelő partnerrel vagy együtt.

2021. febr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem keresne a párom azért az elgondolkoztató lenne számomra főleg ha tudnám h másokat legyen az csaladtag vagy barát meg keres közbe. Próbáld ki h írjál rá te, gondolom a 24 be van ideje vissza írni azért.
2021. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert ennyi ido utan mar rad kene gondoljon ugy mint a csaladjara. Legalabbis en igy vagyok ezzel. Sztem ideje szakitani es mast keresni, aki jobban megbecsul
2021. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as igazad van. Nagyon is.

Csak tudod szeretem őt.

2021. febr. 11. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, aduász!

Akit vernek, az is ezt mondja.

Nagyon rendes ember lehet, de te a sokadik vagy a fontossági sorrendben.


Akár szereted, akár nem.

2021. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!