Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifizettetnétek a barátnőtökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifizettetnétek a barátnőtökkel a kaja felét?

Figyelt kérdés
Elmentem barátomékhoz, ott is aludtam, ugye nem volt otthon semmi kaja, ezért elmentünk vettünk 2 gyros tálat. Utána pedig mondta hogy majd az egyik árát adjam majd oda neki. Nekem ez olyan rosszul esett, mivel ő már dolgozik, én még tanulok, vendégségbe elmentem náluk és fizessek. Vagy csak szerintem furcsa ez? Ha ő jön hozzánk, én sem mondom neki, hogy fizesse ki a kaja felét, mert 5000ért vettünk mondjuk húsokat az ebédhez... Jóhogy nem a vízhasználatért is kérnék el tőle, ez már majdnem olyan.
2010. okt. 9. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én soha.. és tőle is elég bunkóság volt szerintem... szarügy..
2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem bnőm nem engedi hogy vegyek neki valamit.. mert

nem tudja viszonozni :S de nekem az is elég hogy szerethetem :)

17/f

2010. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég bunkó...:S
2010. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Így utólag kifizettetni iszonyat bunkóság szerintem. Ha esetleg nincs olyan anyagi helyzetben a srác, akkor mondhatja, hogy nem bánnád-e, ha így mennétek el enni, de ez így...
2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
17Fnek üzenem, hogy te még biztos tanulsz, ő meg már 28 éves. De még nem is annyi volt, h adjak egy 1000est és jó, hanem még az apróért is kotorásszak a pénztárcámban, nem szólt volna, h az aprót hagyjad, minden egyes fillért elkért tőlem. Ha meg ennyire nézi, akkor mondhattam volna, hogy nem ettem meg egy egészet, hanem ő többet evett... Ez milyen már?
2010. okt. 9. 18:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ez nagyon gáz. Nagyon bunkó a barátod, nekem eszembe se jutna ilyesmi, pláne az aprót is elkérni..
2010. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez tényleg bunkóság volt..
2010. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem csak én gondolom így:(
2010. okt. 9. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
De most komolyan!!! Nagyívbe kerüld el ezt a sz@revő parasztot.
2010. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A barátom sose kérte el az árát semmminek.. Általában én erősködtem, hogy fogadja el néhány dolognak, de akkor meg azt csináltam, hogy mit tudom én, egy százassal többet adtam :D

19L

2010. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!