Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ameddig nem gyurom ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig nem gyurom ki magam es nem csinaltatom meg a fogszabalyzast addig eselytelen a csaladalapitas?

Figyelt kérdés

34 vagyok es a "kigyuras" szóhasználatbol gondolom mindenki egybol himnemure gondol, ezek szerint a noknek nem kell kigyurniuk magukat.


voltak nekem mindenféle kapcsolataim, mindenfele nokkel, egyáltalán nem keves, de perspektíva egyikben sem volt.


volt aki ferjének akart de en nem kertem belole mert kb egy mindenre ugraszthato megoldo embernek gondolt engem


aki jól nézett ki annak meg nyilvan en nem kellettem


volt akivel összejártam szexelni ket evig, es onszantabol jart vissza a no mert tetsuett neki a dolog, es ket ev alatt a vegefele mondott egy olyat hogy "na most epp szepnek latlak"


kosz bazmeg akkor ezek szerint csak elviselted a kinezetem eddig


2023. máj. 1. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

"de perspektíva egyikben sem volt."

Szerintem te a potenciál szóra gondoltál

2023. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, esélytelen. De utánna is, mert nem (csak) azon múlik, hogy milyen a fogad.
2023. máj. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Te alapból esélytelen vagy.

Nincs meg az önbizalmad! Ezen pedig sem a kigyúrás, sem a fogszabályzás nem fog segíteni.

2023. máj. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Láttál már olyan férfit párkapcsolatban, aki nincs kigyúrva, avagy nem voltak tökéletesek a fogai? Mert ez válasz kérdésedre!
2023. máj. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én látok nem kigyúrt apukákat is. Sőt, az "apa test" sem épp a kidolgozott izmokat jelenti.
2023. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt nem a külsőségek lesznek a problémák. Ilyen nincs, láttál te már apukákat? Akinek sehigysem jön össze egy kapcsolat, ott az illető felfogással is vannak problémák. Nem lehet, hogy válogatós vagy? Mennyi ilyet láttam. Gazella teste legyen, meg fiatal legyen, meg okos is legyen, de ne is kérjen sokat.. Aztán a csávó 40 és még egyedül van.
2023. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#kérdező, „volt akivel összejártam szexelni ket evig, es onszantabol jart vissza a no mert tetsuett neki a dolog”

Képzeld vannak olyanok is, akik még egy menetre sem kellenek az egészséges nőknek… Durva mi?!

Neked inkább az a problémád, hogy nem vagy konkrét. Ha már valakivel összejárogatsz, akkor miért is nem mondtad neki, hogy te komoly kapcsolatot akarsz?

Az őszinteség nem bűn…

2023. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

huhhh, na valamit azért tegyünk tisztába


találok nőt magamnak, szexre is és kapcsolatra is, nem kell senkinek sem igérgetnem semmit vagy jobb szinben feltüntetni magam, mint amilyen vagyok. Mindenki tudja, hogy miért vagyunk együtt.


A probléma az, hogy a kinézetem miatt csak olyan nőknek kellek, akik még nem igazán néznek ki úgy mint egy nő. Legjobb esetben is csak átlagosak, ha esetleg néznek ki egy elfogadható szinten, akkor 40 felettiek.


Ezek a normál vagy attól talán kicsit jobb, csinosnak mondható DE teljesen semmi extra fiatal nők sosem osztottak lapot, vagy max akkor ha tényleg 150%-on pörögtem. Mondjuk ez az én esetemben kb egy átlagos ember érzelmi fordulatszámát éri el, mivel alapjáraton nagyon gyenge vagyok érzelemkifejezést illetően. Mondjuk ebben benne van hogy a mosolygás ki van kapcsolva a fogazat miatt.


És mondjuk ez sem véletlen, mert én szó szerint látom, ahogy végignéznek rajtam nők és fintorognak. Az egyetlen esélyem az, hogy bevágódok náluk azzal, hogy intelligens vagyok és hogy merek nyomulni, de mindig nagyon rezeg a léc, hogy a kinézetem miatt kiesek a játékból. Ha viszont összejön a dolog, akkor a nyeregben tudok maradni elég sokáig. Viszont a valamirevaló kinézetű nőknek abszolút láthatatlan vagyok.


A gyengébbek kedvéért: NEM TOP NŐT AKAROK, hanem normál átlagosan csinosat. Még vékonynak sem kell lennie, csak nézzen már ki kulturáltan, én sem vagyok leszakadt!

2023. máj. 1. 11:28
 9/10 A kérdező kommentje:

amint egy kicsivel is jobban kinéző nővel beszélek sokszor van hogy belémkötnek random emberek, hogy mégis előbb nézzek már tükörbe, hogy hol keresgéljek!


A jóképű fiúknál nem téma ha szép nővel vannak

2023. máj. 1. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha te átlagos nőt se kapsz akkor nem lehet te se egy Brad Pitt🤣
2023. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!