Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb mélypont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb mélypont a jelenlegi párkapcsolatotokban? Hány éve voltatok akkor együtt? Hogy sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Lefeküdt a hugommal.

Megbocsáltottam.

2023. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 bárcsak en is ilyen elnéző tudnék lenni, akkor már férjnél lennék, de én ennél sokkal kevesebbért is kidobom a pasikat.
2023. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
#2 látod, már férjed lenne. Én is ezért bocsáltok meg, nem a tökéleteset keressük.
2023. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 de kell a francnak ilyen férj xD Sok boldogságot hozzá, meg erős gyomrot.
2023. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
#4 Jobb mint a többség így is. Mit gondolsz, így hány éves korodra lesz férjed?
2023. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

4 év után érzelmileg megcsalt a barátnőm. Megbocsátottam neki, mert sajnos nem úgy viselkedtem vele ahogy egy nővel kellett volna, lelkileg bántalmaztam éveken keresztül. Elvettem a női önbecsülését, nem fogadtam el a külsejét stb. Miután kiderült, sokat veszekedtunk és ha jól emlékszem háromszor dulakodtunk is.

Ezután, hogy atleptunk egy határt, hogy fizikailag is bántottam, "ő is engem" magamba szálltam és eldontottem, hogy újra akarom kezdeni vele, hogy már kb ismerem teljes mértékben, láttuk egymás legrosszabb arcait, így ebben a helyzetben a hátán mögött hagytam az egészet és próbálom helyretenni magam, ő is magát. Jelenleg küzdök azzal, hogy az önbecsülésemet és az önbizalmamat visszanyerjem felé.

Szeretnék a jövőbe tekinteni, ahelyett, hogy a múlton rágódom és szeretnék egy biztos, erős, őszinte és hűséges kapcsolatot kialakítani vele.

2023. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kitana. ***** válasza:
100%
#3 Hát, ha ez a nem tökéletes, én inkább maradok a tökéletes keresésénél. :DDDD Ez a legalja kb.
2023. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

#7

Szerintem a 6-os sokkal rosszabb amit csinált. De kinek a pap...

2023. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

6#


Undorito vagy.

2023. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Miért lennék undorító? Hibáztam én is és ő is, azon vagyunk, hogy megoldjuk.
2023. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!