Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 és fél éves kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 és fél éves kapcsolat, normális hogy így vagyunk?

Figyelt kérdés

8 és fél éve ismerjük egymást, 7 és fél éve vagyunk együtt, ebből 6 éve házasok vagyunk.

Voltak veszekedések havonta, két havonta. De az utóbbi időben egyre többször veszekedünk és van, hogy egy kis piti dologból indul, aztán több napos veszekedés és haragoskodás lesz a vége.


Például az apja a szekrény tetejéről a megkérdezésem nélkül levett egy üveg bort, megitta, majd felöntötte vízzel. Aztán beégtem barátaim előtt, mert nem tudtam róla és levettem. Férjem tudott róla, hogy mit csinált az apja, és elvileg vissza is akarta venni, de elfelejtette ő is meg az öreg is. Es ezen veszekedtünk tegnap is, mert rohadt ciki volt az az eset.


2023. máj. 1. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam írni, hogy ne legyek mégikább megjeseredett rosszindulatú dög, de ha már másnak is feltűnt, hogy nincs rendben a viselkedése ezért leírom a valós véleményem:

Én szerintem a drága párod azon kívül, hogy kérdező nem szeret és nem is tisztel simán benne van a pakliban, hogy egy gázlángoló, aki manipulál, hazudik, átvág, nem kíváncsi rád, mert nárcisztikus.


Az, hogy panaszkodsz szerinte és túlreagálod miközben "elfelejtette" a bort, de azt nem, hogy vizet tegyen bele, vagy azt, hogy apja tett bele azt jelzi, hogy olyan emberrel van dolgod, aki nem tiszta és nincsenek is tiszta szándékai irányodba.

Olvass utána, hogy egy nárci, aki gaslithing-ol hogyan viselkedik, hogyan manipulál és mit okoz az áldozatban, jelen esetben nálad. Annyit leírok mindenképp, vagyis a legsúlyosabb verziót, hogyha hagyod addig fajulni a jelenlegi helyzetet:

Teljesen tönkre teszi az önbizalmad, még a szellemi világod, a mentális épségedet is megkérdőjelezi, sőt te magad megkérdőjelezed, hogy normális vagy-e és óriási nehéz ebből kilábalni, természetesen csak, akkor ha pontot teszel a "kapcsolat" végére.


(#4 voltam)

2023. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!