Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az egy kapcsolatban, ha mindketten pont szabin vagyunk, es nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Rengeteget lehetnénk egyutt kötelező szabadságkivétel vagy tappenz meg ilyenek miatt.

De mivel semmit nem tudunk együtt csinalni, igy en inkább énidőt tartok. (Egyedul nyugodtan wc zek, piperészkedem, home office ra ránézek, es stb)


Csak ugy mellesleg belémvillant, hogy az exeimmel soha ilyen nem volt, hogy kettesben halálra unnám magam a masikkal, vagy csak kínlódnék és kerülném.

A mostani kapcsolatom magyarán egy sz.r f.s kapcsolat lehet akkor valojában, amit esetleg eddig nem vettem észre?


Párom sem nagyon hisztizik azon, hogy velem akarna lenni. Elvan otthon.



#szabadság kettesben
2022. febr. 3. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül wc-zel?Miért amúgy kettesben nyomjátok??
2022. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Engem zavar ha nálam van.nem merek wc re menni olyankor
2022. febr. 3. 11:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Szex azért van?
2022. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van
2022. febr. 3. 12:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hol tart a a kapcsolat. Együtt éltek, vagy sem, neked, vagy neki van e más dolga, plusz munkája, hobbija, amiket nap közben végez, stb. Ha nincs, és csak úgy nem vagytok együtt, amikor csak tehetitek (pláne ha nem túl régi a kapcsolat) akkor az tényleg fura. Unod magad mellette, vagy nyűg ha veled van?
2022. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát... alapból mondtam volna, hogy nem feltétlenül kell a szabadság teljes időtartamát együtt tölteni, hiszen lehet más dolga az ember, barátok, hobbik, egyebek. De te konkrétan azt mondod, hogy semmit nem tudtok együtt csinálni és halálra unod magad kettesben vele. Hát, ez nem a jó párkapcsolatok tulajdonsága szokott lenni.
2022. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

“De mivel semmit nem tudunk együtt csinalni, igy en inkább énidőt tartok“


Hol van értelme akkor a kapcsolatotoknak és miért nem lépsz ezügyben?

2022. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ő is home office-ban volt? mert akkor semmi extra, egyszerűen egy kicsit elegetek lett egymásból az összezártságban (egyébként a téli bezárkózottság egy kicsit alapból hajlamosít rá)
2022. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Naponta jön hozzám amikor csak tud.

Ha nagyon nyavajognèk most is velem lenne.


Egyszer kipróbáltam es ültünk 4 fal között es beszélgettünk és en témáztam csak, en szorakoztattam őt ugy éreztem, és azt hogy rám van rakva az irányitás is, ötleteljek én, én mozgassam a szabadidőnket, a kapcsolatot. Én meg ezt nem vállalom. Inkább wellness akkor, egyedül a kádban otthon zenével.

Egy alkalommal ez a 4 falas program nekem elég is volt.


Nem is az hogy unom magam mellette hanem elkezd rámtalálni vmifélr megfelelési kényszer, hogy szorakoztassam hogy jol erezze velem magát, vagy en agyaljak a kajáláson hogy ne haljunk éhen, en találjak ki lehetoleg ingyenes programokat, en motiváljam akár ol közös edzésre, egyszoval én görcsöljek a napunkon, meg intézzem.


Na ezért lesz nekem nyűg valahol hogy inkább egyedul otthon akkor.

2022. febr. 3. 12:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
jól van, hát ez ennyi volt. keress egy olyan pasit, aki aktívan benne van a kapcsolatban, nem csak úgy létezik növény módjára.
2022. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!