Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez vajon?

Figyelt kérdés

Mennyire gyorsan eshet szerelembe egy 30+-os férfi aki tapasztalatlan? szexualitás terén is. Azt mondja komoly kapcsolatot nem szeretne mert ideje nincs rá nekem pedig van egy kisfiam kit az ex férjem arra használ hogy bebeszéli a pasinak hogy a gyerek nem fogja elfogadni. Ő mégis olyanokat mond nekem hogy erre várt már, hogy újra találkozzunk és úgy ölel mintha sosem akarna elengedni.

Én személy szerint úgy gondolom ha annyira akarna engem akkor semmi nem számítana. Ami szintén furcsa hogy mikor együtt vagyunk gyengéd.

Nem tudom hová tenni a dolgot. Fél? Vagy valóban nem akar semmi komolyat? Ha együtt vagyunk,,úgy,,már többször is említette ez milyen jó, ilyet vele még senki nem csinált! Szerintetek engedjem el? Ha nem akkor hogy nyerjem meg a szívét? Ragaszkodni nem szeretnék azzal csak megilyesztem. Pedig akármilyen kis félénknek tűnik nagyon jó vele!



2023. máj. 1. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te mit akarsz? Komoly kapcsolatot? Mert akkor ne ringasd illuziokba magad. Ha azt mondja, o nem akarja, akkor valoszinuleg ugy van.
2023. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még ő sem döntötte el. Így értelmetlen is lenne találgatni. Kis idő kellhet még. 30/F
2023. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én igen! Nekem szükségem van egy társra. De mikor ezt közöltem vele azt monta erőszakos vagyok
2023. máj. 1. 14:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy hagyok időt a dolognak de sokat nem szeretnék várni. Nekem a semmire nincs időm! Elvált megcsalt nő vagyok aki évek óta nem kapta meg azt ami egy nőnek kell. De valamit megláttam benne, főleg mikor rájöttem hogy tapasztalatlan és szinte úgy kell vezetni mit is tegyen! Vagy csak egy kihívás számomra hogy tanítható? Nem tudom eldönteni
2023. máj. 1. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos? Inkább céltudatos! Hát lehet, hogy nem egymást keresitek… #2
2023. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Ahol férfiak beszélgetnek a nőről az már alapbol egy vicc kategoria es nem kapcsolat.
2023. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
A tapasztalatlanokkal mindig jó, mert te tanítod meg nekik mit hogy, "magadra szabod". Viszont a hátulütője, hogy ilyenkor önbizalmat is adsz nekik, kinyílik a világ es nem feltétlen akarnak leragadni nálad hosszútávon, szerintem vele is ez lehet.
2023. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5-ös! Igen ez már megfordúlt a fejemben. De nagyon tanácstalan vagyok.
2023. máj. 1. 14:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitanitod, aztan lelep massal. Erre keszulj fel.
2023. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudok valamiben segíteni? #5
2023. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!