Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha elhidegülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha elhidegültem a férjemtől?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van (3 éves kislány, 1 éves kisfiú). A fiam születése után, amikor hazajöttünk a kórházból, akkor éreztem valamit, hogy ez így nem jó. Előtte nem nagyon gondolkodtam ilyeneken, de mióta megszuletett a második gyerek, azóta azt érzem, hogy nem szeretem. Vagyis de, csak már nem úgy, mint egy férfit. Tisztelem őt, mint a gyerekeim apja.


Másról fantáziálgatok. Volt, hogy az új szomszédról, volt, hogy férjem testvérének az új párjáról. Nem csaltam meg, nem is fogom.


Ő az első terhességem alatt megcsalt, 2 hónapig volt viszonya mással. Azt nagyon nehezen, de megbocsátottam.


Tetézi a bűntudatomat az, hogy kiváló férj és remek apa: a gyereknevelésből, háztartásvezetésből kiveszi a részét, engem mindig dicser, bókol, van, hogy meglep. Mindenki irigyel, és én se értem, hogy nekem miert nem jó mindez. Próbálok hozzá jól állni, de már sokszor az érintésétől is falra mászok.


2023. máj. 1. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez azért van, mert megcsalt! "Megbocsájtottál" úgymond, de nem tudod elfelejteni, hiába segít, hiába jó apa.

Visszacsalhatod, vagy felajánlhatod, hogy legyetek nyitott kapcsolatban, akár el is válhatsz. Rajtad múlik.

2023. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van az elsőnek, áltathatod magad, hogy milyen xsodálatos férj, legbelül te is érzed, hogy amikor a legkiszolgáltatobb helyzetben voltál, árult el. Ezt szerintem nem lehet csak úgy elfelejteni
2023. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

1.vagyok és akkor is igazam van, hiába vagyok lepontozva. Ez áll amögött, hogy nem nézed férfinak, valljuk be nem is az, mert nem elég, hogy nem szeret és tisztel, a két gyermekét sem. Nem számít, hogy az egyik már kinn volt a másik meg még benn volt egyáltalán.

Most az lesz, hogy visszacsalod, mert a lepontozás szerint nyitott kapcsolatot nem akarsz, de 2 gyermeket sem nevelni. Holott válás után még mindig nevelheti őket, szeretheti és kutya kötelessége a gyerektartást fizetni.

Viszont ha vele maradsz és élitek az életeteket hűtlenség formájában a gyerekeid abban fognak felnőni, hogy nem fogják tudni mi a szerelem, hűség, őszinteség, de ha te tönkre akarod őket tenni, akkor csak maradj vele és csaljátok szét egymást!

2023. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha tovább áltatod magad, semmit nem tudsz tenni. Aki hónapokon át csalja a terhes feleségét, az nem "kiváló férj", hanem gerinctelen féreg.

Valószínűleg ezt valahol te is érzed, és talán azért a kisfiad születése után változott, mert akkor jöttél rá, hogy hiba volt még egy gyereket szülnöd neki.

2023. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BohócKolbász ***** válasza:
73%

Az a helyzet hogy te nem szívből bocsátottál meg. Hanem a logika, az ésszerűség, és az erkölcs elvén mentél végig amikor megbocsátottál neki.

Azonban a lelked nem bocsátott meg, a szíved nem felejtette el mit tett veled. Hogy becsapott míg próbáltál anyaként helyt állni, és szeretted volna ha nőnek tart, ha nemcsak anyaként dicsér meg, hanem fel is tudod őt izgatni. Szó mi szó hazudott neked, és megint engedtél neki amikor teherbe ejtett. Benned van a félelem hogy mi van ha megint megcsal amíg otthon vagy? Simán megteheti. Félsz mert képes téged manipulálni. Jogos, simán meg is teheti.

Viszont ha bízol benne és látod hogy igyekszik akkor nem szabad félni. Amikor nem az apaszerepet tölti be akkor férfiként milyen? Hogy viselkedik? Veled hogy viselkedik? Mint FÉRFI mennyire férfias?

2023. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

"tisztelem őt mint a gyerekeim apja"


"az első terhességem alatt megcsalt"


"sokszor az érintésétől is falra mászok"



Remélem ez csak trollkodás. Elképesztően szánalmas. Kirúgtam volna az ilyen szemetet, nemhogy még egyet szüljek 😵‍💫

Jézusgyerele.

2023. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

elsőre elmennék egy szakemberhez ezt tisztázni

ha kiderültek a válaszok akkor azok alapján lépnék tovább

2023. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel te nem dugsz vele ő dug màst...
2023. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!