Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhidegültem a férjemtől, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültem a férjemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, férjem 43 éves. 7 éve ismerjük egymást, közös gyermekünk 4 éves lesz. Házasságban 2 éve élünk.


Kívülről egy minta családnak tűnünk, mindenki boldog, mindenki mosolyog, miközben...


A probléma ott kezdődik, hogy az évek alatt elhidegültünk egymástól. Havonta kb. 1-2 alkalommal vagyunk együtt, de volt olyan, hogy 2 havonta 1-2 alkalom.


Egyszerűen nálam elmúlt a vágy. Emberileg ő egy nagyon jó ember, nincs vele semmi gond. Remek apja a kislányunknak, felelősségteljes munkája van. Viszont ha választanom kéne, hogy aludjak egy jót vagy szexeljek, hm inkább az alvást választom!


Szoktunk erről beszélni, tehát nem dugjuk homokba a fejünket. Ő azt mondja nekem kellene változni, tehát nekem kell agyban átállítani valamit és akkor jön a vágy. Hát nem tudom tényleg ennyi lenne? De ha egyszer nem tudom az agyamat megerőszakolni akkor mi legyen? Ő viszont már nem kezdeményez mert elutasítást kap, tehát ördögi kör.


A probléma innen indul. Sajnos a férjem felé már nem érzek vágyat de más férfi iránt igen.

Néhány hete levelezek egy férfival, vele mindenről tudok beszélni, erős bizalom van közöttünk. Próbál segíteni nekünk, tehát ő nem kéri hogy lépjek ki a házasságomból. 1 alkalommal találkoztunk már, nem történt semmi, de nem tudom meddig tudom ezt megállni.


Eddig úgy tűnhet, hogy egy jó barátot találtam magamnak, de annál több. A chateléseink rendre szexchat-be torkollanak.


Nem vagyok prűd tehát kimondom: ilyenkor magamhoz nyúlok és nagyon élvezem.


Én sosem csaltam még meg egyik kapcsolatomat sem, akkor inkább kiléptem. De most azért már nem ugrálhatok felelőtlenül hiszen házasok vagyunk és van egy gyermekünk. Össze vagyok zavarodva nagyon.


Noha nem csaltam (még) meg fizikálisan a férjemet de mégis bűnösnek és árulónak érzem magam.

Köszönöm a segítő válaszokat!



2017. jún. 24. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ezzel nem csinálsz semmi rosszat, ez az elhidegülés dolog két emberen szokott múlni, tehát a férjed is hibás benne. Bizonyára Ő is érzi, hogy valami nem stimmel a kapcsolatotokban.
2017. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Azt ugye te is érzed, hogy ez így már túl ment "azon" a határon?

Nézd... Ennek így nincs értelme. Elég világosan jelzett a tested: nem vagy már szerelmes, de mással még el tudnád képzelni.

Most ez már rajtad múlik, hogy vagy e annyira tökös, hogy kilépj vagy sem.

Nem mondom, és egyáltalán nem is tanácsolom, hogy javítsd meg a házasságod, mert nálam avval már elvágódtál volna, hogy ti találkoztatok. A szexchatről nem is beszélve. Meg úgy mellékesen, hogy egy 3. személy is tudna a mi problémánkról.


Egyébként a férfi nem segít neked, csak puhatolózik, hogy éppen hol tart a kapcsolatotok, milyen problémák merülnek fel nálatok.

Amit elmondassz neki, beavatod szépen rálátást adsz a házasságod minőségére, ő pedig ebből "ad egy tanácsot" (de közben leszűri, hogy mennyire érdemes még időt feccölnie a chatelgetésbe.)

Ez az igazság, hidd el egy férfi nem fog csak úgy jókedvéből irogatni (főleg azok fényében amit még leírtál).


Én azt mondom, ez már halott ügy. A korrekt az lenne, ha kilépnél a házaságodból és ha tényleg annyira jó ember a férjed, akkor nem döfnéd hátba ilyesmivel!


32N

2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Semmi gond, csak viszket a punci. Eléggé úgy tűnik, hogy neked fontosabbak a testi vágyaid, mint a házasságod. Ez rendben van. A férjed aligha fogja kezdeményezni a válást, úgyhogy a dolog rajtad múlik. Innentől meg anyagi helyzet kérdése a dolog, meg hogy mennyire tudsz stabilan átliánozni a következő férfihoz. Ha megy a dolog, idővel megléped. Ha nem, akkor meg idővel majd testileg is elkezded megcsalni a párod. Azért vigyázz azzal, hogy utoljára 25 évesen gyermek nélkül voltál kint a húspiacon. Vagyis a lehető legjobb korban és helyzetben. 32 évesen egy gyerekkel egyedülálló anyukaként már nem lesz olyan könnyű tartós kapcsolatra férfit találni. Persze sikerülhet, csak nem lesz könnyű. Persze szexpartnert bármikor könnyen találsz majd így is. Végülis ez a lényeg, nem?
2017. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nőként tapasztalatból mondom, hogy a vágy már nem jön vissza (már ami ennyire totálisan megszűnt) Így döntened kell, vagy kilépsz és keresed a "boldogságot" vagy leéled így az életed, amihez még baromi fiatal vagy. Az hogy stikában félre..félsz nem fog kielégíteni hosszútávon, a nők szexnél többre vágynak főleg egy idő után. Attól meg ne tarts amit itt feljebb írtak, én 33 évesen , jó külsővel, egy 4 éves gyermekkel kifejezetten kelendő vagyok azon a bizonyos húspiacon pedig kizárólag komoly érdekel. Nem mindenki arra vágyik, hogy gyereket csináljon egy 20-onévesnek.
2017. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem szeretnék válni, nem szeretném feladni. Szeretném megmenteni a hazassagomat, eppen ezert a ferjemmel kulso szakember segitseget kerjuk.

Az még hozza tarozik, hogy amikor felébred bennem a vágy a sex-chat hatására olyankor a ferjem felé is elofordul hogy vonzalmat erzek, tehat az erintesere vagyom. Volt hogy szex lett belole es azt nagyon elveztem.

A hazassagunk elejen kozottunk nagyon mukodott a kemia, koztunk nem volt problema a szex.

Menthetetlen a hazassagom?

2017. jún. 24. 16:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem menthetetlen, de elsőként is akarni kall - mind a kettőtöktől.

Lehet ám, hogy ő is lemondott már rólad, az a párterápia időnként segít.

Csak mondanám, hogy azt is tapasztaltam már egy nehéz időszak helyreállítása során, hogy az ember beleszerethet ám a családi életbe is - nekem az nagyon sokat segített.


A férjed helyében én se kezdeményeznék - legalábbis nálad nem, nő meg sok van.

A pár hetes barátod, meg azért nem kéri, hogy lépj ki a házasságból, mert csak pár numerát akar. (60F)

2017. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

"Elhidegültél"?

Hmm... divatos szó ez, üres tartalommal.

Igazából neked egy dologra lenne szükséged: arra, hogy a férjed végre összeszedje a tökeit, kölyköt lepasszolni nagyszülőknek, pár napra elhúzni a horvát/olasz tengerpartra, és éjjel-nappal kefélni, a tengerparton, a szálloda liftjében, az étterem wc-jében. 5 nap alatt 10x rendesen meg lennél ..."szeretve", oszt mindjárt nem kéne szexchat közben masztiznod a fatökű ember mellett.

2017. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mégis mit kellene csinálnia a férjének, ha a nő elutasítja?
2017. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A ferjem vermersekletevel nincs baj. Amikor egyutt vagyunk tudja a dolgat, jol csinalja olyankor elvezem mar en is.

Csak valahogy elkezdeni nehez.

En nem neheztelek amiert o mar nem nyit felem, nyilvan eljutott arra a pontra amikor mar nem latja ertelmet. De ahogy irtam amikor beindulok es en kezdemenyezek akkor nyilvan nem lök le magáról.

Nyitott vagyok a szakember segitsegere mert hatha valahogyan visszafordithato ez még.

Szeretem ot, sok mindenen atmentunk egyutt.

Kicsit ugy erzem mintha az eletem egy olyan szakaszba kerult volna ahol nagyobb szerepet kap a testiség.

2017. jún. 24. 20:07
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
"Nem szeretnék válni, nem szeretném feladni. Szeretném megmenteni a hazassagomat" Bort iszol, vizet prédikálsz. Mást mondasz és mást teszel. A tetteid mást sugallnak. A "jó barát" pedig csak lyukra megy, 32 évesen ezt már tudhatnád. Rajta nem fog múlni a szex, kizárólag rajtad, csak várja a zöld lámpát. Egyébként ne sok esélyt adok nektek, főleg miattad.
2017. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!