Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózásnál szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózásnál szoktátok gyengén harapni a másik nyelvét vagy ez rossz technika?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Harapni nem. Bekapni, szivogatni. Teljesen bekapni. Átszívni a számba. … Igen.
2023. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként fel is hozhatod a témát, ha konkrétan van valaki akivel csókolozol, hogy neki tetszee-e, kipróbálná-e
2023. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg annyi, hogy a csók két emberen múlik. Azt és úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Tudom, hogy ezeket a dolgokat jobb csak átélni, sodródni és inkább csak testbeszédet használni, egymásra hangolódni teljesen a testiségben. De néha jó azért konkrétan megbeszélni dolgokat, hogy kinek hogyan jó. A kommunikáció sokat segít, ne félj használni.


Személyes véleményem:

Nyelvet harapni nem igazán... ajkakat lehet harapdálni az oké szerintem. Persze attól függően, hogy milyen helyzetben vagytok, milyen izgalmi állapotban, stb... azért ez már petting határa szerintem. Egy randin nyilvános helyen inkább ne.

2023. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát, a nyelvharapás szerintem keveseknek jön be, ez inkább olyasmi, amit megkérdeznék a páromtól.
2023. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!