Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40 körüli egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 körüli egyedülálló nőkkel tényleg gond van?

Figyelt kérdés
Nem vitát szeretnék indítani 40-es nők kattanásai vs 40-es férfiak kattanásai témában, viszont kíváncsi lennék véleményekre. Nem egy ismerősömtől hallom, hogy 40 körüli nőkkel jöttek össze és legtöbbjüknél van valami kattanás és nagyon ritka az, hogy egy ilyen kapcsolat sokáig tart. Nem, nem akarom kihegyezni ezt a dolgot arra, hogy a középkorú egyedülálló férfiak tökéletesek, a hasonló korú egyedülálló nők pedig nem, csak véleményeket és tapasztalatokat szeretnék, hogy ez tényleg így van?

#középkor #kattanás #egyedülálló negyvenes
2023. máj. 2. 20:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mik voltak ezek a kattanások?
2023. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Általában véve bizonyos kor felett megvan a maga oka,miért maradt egyedül az illető,persze ez szimplán történhet önhibáján kívül is.Ez nem jelenti feltétlenül azt,hogy vele van a gond,simán lehet szerencsétlen a magánélete.
2023. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de minden embernek vannak kattanásai. Kinek több, kinek kevesebb :D Partnertől függ, hogy ki mit hoz ki a másikból, illetve hogy mit hajlandó elviselni.
2023. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem igaz!

Velem egyáltalán nincsen semmi gond! Mondták a hangok a fejemben és azok soha nem hazudnak!

2023. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
40 felett már egyéb nyomora is van az embernek a kattanáson kívül. Amúgy meg ennyi idősen van, aki azért van egyedül mert túl normális. Ritka, de van. Elég, ha nem társfüggő és nem elég szép a külseje és nem áll le mindenkivel, aki nem az esete.
2023. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
XD
2023. máj. 2. 20:47
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Fiatalon jobban alkalmazkodik az ember, míg idősebbként már egyre rigolyásabb és ezt inkább a másiktól várja. Aki hosszabban maradt egyedül vagy gyakran szállt virágról virágra, az azt szokja meg. A 40 olyan választóvonal ugye, az élet fele nemtől függetlenül, bár a nők azért jobban tudatában vannak ennek. Jó is, rossz is, hogy tapasztaltabb, de válogatósabb is lesz az ember, hamarabb dönt úgy, hogy nem éri meg olyanra pazarolni az idejét, akivel nem tökéletes a harmónia... csak lehet ugyanez irreális, nárcisztikus elvárás is, amivel aztán saját maga ellen dolgozik, ha egyébként meg stabil társra vágyna.
2023. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

" megvan a maga oka,miért maradt egyedül az illető,"


Baromság. A házasságok több mint fele válással végződik. A házasság nélküli kap csolatok még nagyobb része. A középkorú emberek nem egyedül "maradtak", hanem újra szinglik egy tönkrement kapcsolat után.

2023. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
43%
Ez így van. Én együtt voltam egy 43 éves nővel. Nálam 13 évvel idősebb. Oké. Eltoltunk egy napot. Majd másnap nem emlékszik rá hogy mit mondott előző nap. Így elkezdődik egy vita. Aztan amikor találkozunk hogy és én fizetem a kaját is. Hogy miért így eszek miért úgy eszek. Mit miért csinálom es stb. Aztán meg hogy O szabad és azzal a férfi ismerosevel találkozik akivel akar és azt csinál vele amit akar. Nálam itt telt be a pohar. Plussz egy csomó pénzt lehúzott rólam, mert hogy O nem akar dolgozni. Mert hgy O szerinte neki vannak adottságai és a férfiak majd eltartjak őt.
2023. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

8as: a 9es válaszoló vagyok. A kérdező arra gondol aki soha nem volt házasságában.

Ez a 43 éves nő akivel együtt voltam idézőjelbe téve, 8 havonta váltogatta mindig a pasijait. Legalábbis nekem ezt mondta. Az ilyen no nem szereti a férfiakat, csupan szórakozik velük, meg szereti pénzt és a jó szexet. De kapcsolatot utalja.

2023. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!