Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan nőkről, akik könnyen megijednek bizonyos szituációkban?

Figyelt kérdés
pl. ha hirtelen valaki mögém áll és megszólal, ijesztő film jelentre, hirtelen zajra összerezzenek a mai napig pedig egyébként nem vagyok egy félénk személyiség.
2023. máj. 3. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ijedős vagyok. És akkor mi van, mit kéne erről gondolni😀
2023. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ilyenek, természetes hogy reagálunk valamilyen formában arra ha egy potenciálisan veszélyes szituációban vagyunk, legyen az valós vagy vélt.

Másik részről a hirtelen, hangos zajoktól való megijedés nem egyenlő a félelemmel, az ijedés mindig egy ösztönös, zsigeri reakció lesz.

Példának okáért bárki összerezzenne akkor ha mondjuk a háta mögé lopóznál és rákiabálnál, vagy csak úgy véletlenszerűen tapsolnál egyet az arca előtt.

Mondjuk mindenkinek más a reakciója, és a tűrőképessége. Én például nem rezzenek össze hangos zajoktól, de akkor igen ha valaki a magasba emeli a kezét, a fejem fölé. Mindig olyan érzésem van hogy most meg fog ütni a másik. Jó családban nőttem fel, sosem volt példa testi fenyítésre, de például még így is összerezzenek, becsukom a szemem.

2023. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez aranyos. 30/F
2023. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!