Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar vedekezni de gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar vedekezni de gyereket sem akar. Akkor miert nem fel es miert van nyugudtan? Es ha terhes leszek?

Figyelt kérdés

Nem akar a parom ovszert hasznalni en meg nem akarok gyogyszert szedni.

Kerdeztem tole, hogy mi lenne ha terhes lennek, erre az a valasza hogy nem leszek. Megszakitassal vagyunk egyutt. En tisztaban vagyok vele, hogy igy lehetek terhes de hiaba mondom neki.

En nagyon felek, es nem is ertem o miert nem.

Nem akar gyereket es en sem, de miert jo neki kockaztatni?

Miert nem fel attol hogy terhes leszek?

Ilyen helyzetekben, ha a no teherbe esik, a ferfi azt akarja hogy elvetesse, vagy eppen azert nem fel a terhessegtol mert ha becsuszik a baba akkor nem banna?


2023. máj. 3. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Ha terhes lennek azt akarna hogy elvetessem
Azert nem fel, mert nem banna ha becsuszna
Nem erdekli mi lesz, nem o lesz az anyja
45 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom, a harmadik valasz kicsit eros, de még egy jo ember is lehet is vele, hogy nem erdekli mert nem o fogja megszulni
2023. máj. 3. 22:17
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy jo ember is lehet igy vele*
2023. máj. 3. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

"Nem akar a parom ovszert hasznalni en meg nem akarok gyogyszert szedni."


Akkor nem szexelünk. Ennyi. Nem agysebészet 🤦

2023. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig mindig vettem be esemeny utanit, de nem csinalhatom ezt orokke
2023. máj. 3. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki lexarja, hogy mi lesz veled, ha teherbe esel, az mióta jó ember?

Pont nem érdekli. Ő egyszerűen lelép, te meg majd csodálkozhatsz, hogy a gyerektartást se tudod behajtani.

De ha nem hiszed el: mondd azt, hogy izgulsz, mert pár napja késik, meg mintha picit látszana a második csík a teszten. Esetleg küldj is át neki valami netről leszedett fotót. Írd meg, hogy nőgyógyászhoz csak 3 hét múlva van időpont. Mi lesz most? Aztán a reakciója sokat elárul.

Utána meg maximum benyögöd, hogy vaklárma volt, megjött.

2023. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
#4 mindig? Trollkodsz? Elmész a sürgősségire minden alkalommal? Tudniillik ezt nem huszas levelekben osztogatják mint a cukorkát.
2023. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

#4

Itt buktál le, hogy kamu kérdés. Menj inkább aludni, holnap suli.

2023. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Drága, annyira nem olcsó az a gyógyszer hogy te utána mindig bevegyél egyet:')
2023. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
És ilyen pasinak van nője, nem hiszem el!
2023. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon drága az esemény utáni és nőgyógyásznak meg kell előtte vizsgálnia mielőtt kiírja. Nem hiszem hogy minden alkalommal ez megtörténik el is küldenének a picsába, ki se írnák mivel nem egészséges minden nap szedni...

Amúgy meg legyen spirálod. 80 000 ft jó pár évre.

2023. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!