Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar vedekezni de gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar vedekezni de gyereket sem akar. Akkor miert nem fel es miert van nyugudtan? Es ha terhes leszek?

Figyelt kérdés

Nem akar a parom ovszert hasznalni en meg nem akarok gyogyszert szedni.

Kerdeztem tole, hogy mi lenne ha terhes lennek, erre az a valasza hogy nem leszek. Megszakitassal vagyunk egyutt. En tisztaban vagyok vele, hogy igy lehetek terhes de hiaba mondom neki.

En nagyon felek, es nem is ertem o miert nem.

Nem akar gyereket es en sem, de miert jo neki kockaztatni?

Miert nem fel attol hogy terhes leszek?

Ilyen helyzetekben, ha a no teherbe esik, a ferfi azt akarja hogy elvetesse, vagy eppen azert nem fel a terhessegtol mert ha becsuszik a baba akkor nem banna?


2023. máj. 3. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

#10: "csak" 30ezer a spiral, de amugy igazad van.

Most marciusban rendeltem meg az uj spiralomat, tehat elegge friss info. A hormonos spiral lehet 60-80 korul, de azt csak indokolt esetben teszik fel.

2023. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Alapból kamu szaga van a dolognak, de ha mégsem akkor nem hiszem, hogy egy ilyen emberrel együtt kellene lenni. B opciónak viszont ott van az ovulációs teszt, azzal kicsit nyugodtabb lehetsz talán
2023. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

"Nem akar a parom ovszert hasznalni en meg nem akarok gyogyszert szedni."


De kár, hogy csak ez a két opció létezik a fogamzásgátlásra...... várjunk csak, ez nem is igaz!


Hogy lehet 2 ember ennyire id.óta?

2023. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
#11 Igazad van amúgy! Azt kihagytam, hogy nekem magándoki tette fel és hormonos volt, ez volt 80 múlthéten. Nálam nem kellett hozzá indok hogy ezt tegye fel, arról a részéről nem is tudtam hogy kéne. Gondolom azért nem mert magánorvos rakta fel, írta ki.
2023. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem izgatja magát, mert egy önző szar!

Ez az igazság. Tudod, nekem is mondták ezt páran, én meg azt mondtam, hogy oké, akkor nem szexelünk. Mindjárt felhúzták a gumit.

Aki pedig nem húzza fel, és a saját kényelméért, önzőségéért beáldozná a te egészségedet és jövődet, azt sűrű k*rvaanyázások közepette kell kizavarni a lakásból és rábaszni az ajtót.

És te ezzel még hajlandó van szóbaállni…

Felelőtlen és önző. Se tisztelet, se szeretet nincs benne irántad.

Se az abortusz, se az esemény utáni, se a stressz, hogy megjön-e, nem tesz jót a szervezetednek. Ezt persze ő leszarja, mert neki kényelmetlen a gumi.

KUKA az ilyen féreg!

Szívesen.

2023. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk TE miért vagy ekkora sutyerákkal? :D
2023. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!