Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi kell?

Figyelt kérdés
Csak ezek közt választhatsz!
2023. máj. 4. 11:48
A kérdező szavazást indított:
800 ezret keres
350 ezret keres
Nem választok de hidd el nem vagyok anyagias nő. 😅
18 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Amelyik 1,5 milliót keres.
2023. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1


Az igen! Legalább őszinte vagy!

2023. máj. 4. 11:50
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Vicceltem, de nyilván nem hátrány, ha valaki gazdag.
2023. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Amíg pénzben méred a nőket addig alkalmatlan leszel egy kapcsolatra.
2023. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4


Ez hülyeség! Annak tekintetében hogy ti nyilatkozatok és foglalkoztok állandóan az anyagiakkal. Én még egy férfitől se halottam hogy tetszik neki Gizike de az csak 300 ezret keres ezért ne akarna vele ismerkedni. Ellenben szemrebbenés nélkül mondja sok nő hogy amelyik férfinek nincs saját lakása , autója, diplomája, minimum 600 ezer nettó keresete az oda se menjen hozzá ismerkedési szándékkal.

2023. máj. 4. 11:57
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha mindkettő minden másban is megfelel, akkor igen, az #1

De ha az egy tapló paraszt, akkor felőlem akár 2 millát is kereshet, akkor se fog kelleni.

2023. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Én nem is értem a férfiak miért vannak ráizgulva ennyire a pénz kérdéskörére és arra, hogy néhány nő anyagiasabb.


Ha ez nem tetszik, válasszatok olyant aki kevesebbel is beéri. De higgyétek el, hogy ha egy nő elvárja hogy a párja sokat keressen akkor az meglátszik a nő megjelenésén is.

Személy szerint utálom azokat a kérdéseket ahol a férfi arról beszél, hogy miket vár el egy nőtől... és a végén kijön, hogy olyan kozmetikai kezelésekre van "szüksége" az ideáljának, hogy az a fél fizetését elviszi egy nőnek. Akkor szerintem jogos az elvárás, hogy a férfi is szánjon a nő külsejébe. Ez viszont akkor lehetséges ha többet keres mint az alap létfenntartás.


A másik tényező amit nem árt figyelembe venni, hogy mik a hosszú távú tervek. Egy gyerek két tanár fizetéséből nem lesz eltartva.

2023. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Blablabla mindig ezzel a tanári fizetéssel jöttök, de érdekes módon a legtöbb tanárnak van vagy előbb utóbb lesz gyereke. Ahogy sok melósnak, segédmunkásnak, gyári dolgozónak is. Hmmm milyen érdekes.

Lehet, hogy nem csak az országos átlagnál 2-3X nagyobb fizetésből lehet családot alapítani? Hmmmm nem ez biztosan nem igaz, hisz gyakorin mindenki legalább 500 ezer nettót keres és még így is nyomorog. Érdekes egy világban létezne kaz itteniek az tény.

2023. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező

A kérdésedben eegyetlen változó van, így azt kell feltételezzük, hogy minden más faktorban a két szereplő teljes mértékben megegyezik. Pontosan ugyanannyira szimpatikus mindkettő, pontosan ugyanolyan képességeik vannak stb...


Így viszont az a helyzet, hogy van két tulajdonsághalmaz amelyikből az egyik részlete jobb, mint a másik, minden másban pedig egyenlő.

Tehát teljesen illogikus a kevésbé jobbat választani.


Szóval ez kb olyan, mintha azt mondanám, hogy adok neked pénzt, nem kell visszafizetned meg semmi, melyiket választod, ezret vagy kétezret. Miért is választanád a kevesebbet, ha semmi hátránnyal nem jár a több választása?


Így a szavazásod eredménye az alábbi lesz:

Akik a 800-ra szavaztak, azok anyagiasak.

Akik a 350et választották, igazából ők is anyagiasak, hiszen pénz alapján választanak.

AKik meg azt mondták, hogy nem anyagiasak, azok hazudnak, hiszen tudjuk, hogy anyagiasak.:D


Őszintén, kit akarsz átb*szni? Mert minket nem tudsz. Magadnak látjuk, hogy rendszeresen hazudsz, de amúgy miért jó ez neked?

2023. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, válaszolj

Te melyiket választanád?

A nőt, aki 350ezret keres

vagy a nőt, aki 800ezret keres?

Minden másban teljesen egyformák.

2023. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!