Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi kell?

Figyelt kérdés
Csak ezek közt választhatsz!
2023. máj. 4. 11:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3%

Férfiakat nem érdekli a nő fizetése ezen kár rugózni. A nőknél számít, hogy a pasi mennyit keres. Én még SOHA nem találkoztam olyan férfival, nincs egyetlen haverom, ismerősöm se aki mondjuk egy nőt azért utasított volna vissza mert az keveset keres vagy szar melója van.

A cégigazgató is simán összejön a sima irodista Julcsival, ha az elég jól néz ki és jól kijönnek egymással. Fordított felállást viszont még nem nagyon láttam.

2023. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#16 Tökéletes, én 270-et keresek. :D
2023. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21, nem a férfiak érdeklődésén rugózom, hanem a "felmérés" hibás metodikáján.

Egy ilyen kérdésnél azt kell feltételezzük, ogy a fizetés az egyetlen különbség a két férfi között. Ebben az esetben viszont a kérdés pusztán annyi, hogy a jobbat, vagy a rosszabbat választod, márpedig értelmetlen, logikátlan, ha a rosszabbat választanád.

Innentől kezdve ez a kérdés képtelen arra, hogy mérje azt, hogy a nőknek mennyire fontos a párválasztásban a pénz. Egyszerűen alkalmatlan erre a kérdés.


Az a gond ennél az egésznél, hogy a pénz mennyisége nem relatív. A több minden esetben jobb, így a kevesebbnek semmi előnye nincs a többhöz képest. Nem így pl a hajszín vagy a humor vagy magasság, amikben már vannak preferenciák, így van ahol a szőke az előny, van ahol a barna, vagy épp a magasabb vagy alacosnyabb.


Ha érdemben mérni szeretnénk, hogy mennyire számít a nőknek a pénz, párba kell állítani a pénzt olyan változókkal, akikről már korábban igazoltuk, hogy a többség pozitív tulajdonságnak tartja. Pl kedvesség, vag yhumor.

És akkor fel lehet tenni olyan kérdést, hogy melyiket választaná, a gazdag, de nem humoros, vagy a szegény, de humoros férfit. Nyilván, előtte definiálni kell a gazdag és a szegény jelentését is, de igazából működhet konkrét fizetéssel is így.

És akkor a kérdésből kijön, hogy a pénz ofntosabb-e a humornál, vagy sem. Ez a metodika már biztosítaná azt, hogy kiderül valami a nők anyagi igényeiről, bár még mindig ott van, hogy semmmit nem tudunk a szavazóbázisról, igazából még az sem garantált, hogy csak nők töltik ki (sőt, szinte garantált, hogy nem csak nők...:D).


Szóval ez így épkézépkézláb metodika lenne a dolog mérésére, de ez a jelenlegi kérdés csak annyit kérdez, hogy mi a több, a 800 vagy a 350, erre meg a válasz egyértelműen az, hogy 800, de a matekon kívül semmit sem tudtunk meg.

2023. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#21

Pedig a számító pasi is egyre több. Leigerik a csillagokat is az egről, annyira behálozzák a nőt hogy el fogja fogadni hogy "épp" nincs munkája, vagy szegényt nem fizetik meg, és hiába probalkozik, nem veszik fel mashova, stb. Annyira szerelmes lesz hogy nemcsakhogy odaveszi a pasit a saját lakasába, es eltartja, de még rendszeresen ad is neki pénzt.

Én mar sok ilyet hallottam, és sajnos tapasztaltam is.


Egyébként meg jol hangzik a 800 ezres fizu, de ha a nő csak 250et keres, akkor ez hosszabb távon okozhat feszültséget. Ugyanis a férfi egy fizuból vehet olyat, amire a nőnek hosszú hónapokig spórolni, matekozni kell, ha tényleg szetetné.


Vagyis jobb ha mindkét fél hasonló szinten mozog. Hidd el nem kellemes ha nem tudok egy új farmert se venni magamnak, a párom meg gondol egyet, es par millióert kicseréli az összes ablakot, mert szerinte már húznak (nem húznak).

2023. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pròbàltam komolyan venni ezt a kèrdèst...De a vàlaszthatò opciòk szàmomra komolytalanok, elnèzèst.
2023. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!