Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokta tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tartani a kapcsolatot neten( Skype, Messenger) a barátnője anyjával?

Figyelt kérdés

Lehet én vittem túlzásba..


Párszor régebben megdicsértem

-hogy a lányával akár testvérek is lehetnének

-hogy látszik a lánya kitől örökölte a szépségét.

-első találkozáskor mikor bemutatott a párom az anyjának,valahogy előjött a téma az asztalnál,hogy nincs férfi az életében,már régóta erre pedig én,hogy az lehetetlen.


Szóval néha írogat nekem,volt hogy küldött magáról képet,hogy most edzőteremben van,olyat is amikor épp uszodában voltak a barátnőivel.


Lehet túlzásba vittem a kedveskedést,lehet azt hiszi,hogy valami barát/barátnő pótlék vagyok.



2023. máj. 4. 12:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

#9 embeeeer xddd

Jól elbasztad!

Ebből mázlid van ha ki tudsz mászni! A barátnődnek mond el bármikor amikor találkoztok. De tisztázd vele, hogy benned nem volt semmi hátsó szándék. Arra viszont készülj fel, hogy a barátnődnek nagyon nem fog tetszeni! Sőt! Lehet véget is vet ha olyat lát ami nagyon nem tetszik neki. "Vigye el a lányát hogy neki is olyan jó alakja legyen"

Fiaam :) ebből sértődés lesz hogy nem vagy megelégedve a szerelmed alakjával! Egyébként mennyi idősek vagytok?

2023. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

19 évesek

Illetve a barátnőm augusztusban lesz 19

De nem gondoltam komolyan, nagyszájú gyerek vagyok,de csak poénkodok

Sose kezdenék ki az anyjával,ha velem van,ha nincs

Szerintem az egy vörösvonal amit nem szabad átlépni.

2023. máj. 4. 13:27
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyerekes és kajla vagy. Legyen a korodra méltó viselkedésed! Az anyjával meg fejezd be az írogatást! Szegény lánynak milyen kellemetlen lehet ha úgy látja az anyja 44 éves létére jobb nő mint ő 19 évesen? Nagyon önbizalom tipró.. Most beszéld meg a barátnőddel ne légy beszari! Aki nagyszájúnak tartja magát az nem szarik be a barátnőtől! Hajrá és kíváncsi vagyok a válaszára.
2023. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka majd egyszer reszegen rad megy azt meglovagol akkor pislogni fogsz..
2023. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az anyukának mondd el, hogy nem gondoltad komolyan és nem akarod, hogy ez a barátnőddel való kapcsolatot befolyásolja, ezért nem szeretnél tovább csetelni vele (ami necces beszélgetés lenne), vagy a barátnőddel tisztázd, hogy mi történt - én inkább ez utóbbit javaslom. Gáz, hogy adtad az anyuka alá a lovat, az anyuka is nagyon gáz (még gázabb is). Ha a barátnőd megtudná, hogy mi megy a háta mögött, biztos, hogy nagyon rosszul esne neki.
2023. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"De nem gondoltam komolyan, nagyszájú gyerek vagyok,de csak poénkodok"


De ez akkor is túlzás XD

2023. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Ciki vagy nem kérdező, elkell mondani, nehogy aztán ő jöjjön rá abból hogy az anyja meztelenül vár az egyik szobába mikor egyedül vagytok és valamit szervezkedik. Mellesleg a kapcsolatotokat is erősíti hogy megbeszélitek ezt a dolgot. Nyílván nem te leszel a hibás mert csak kedveskedtél itt az anyuka a hibás mert túlzásba ment.
2023. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
Gyenge kamu, gondolom egy nő sincs az életedben.
2023. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Erre már én is kíváncsi leszek. Írd meg mi lett végül.
2023. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

"Nyílván nem te leszel a hibás mert csak kedveskedtél itt az anyuka a hibás mert túlzásba ment."


Mindkét fél hibás, de anyukának kellett volna, hogy több esze legyen. Mellesleg szerintem kamu.

2023. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!