Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokta tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tartani a kapcsolatot neten( Skype, Messenger) a barátnője anyjával?

Figyelt kérdés

Lehet én vittem túlzásba..


Párszor régebben megdicsértem

-hogy a lányával akár testvérek is lehetnének

-hogy látszik a lánya kitől örökölte a szépségét.

-első találkozáskor mikor bemutatott a párom az anyjának,valahogy előjött a téma az asztalnál,hogy nincs férfi az életében,már régóta erre pedig én,hogy az lehetetlen.


Szóval néha írogat nekem,volt hogy küldött magáról képet,hogy most edzőteremben van,olyat is amikor épp uszodában voltak a barátnőivel.


Lehet túlzásba vittem a kedveskedést,lehet azt hiszi,hogy valami barát/barátnő pótlék vagyok.



2023. máj. 4. 12:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind a kettő, a szülő a hibás mert egy bóktól nem kéne nedvesedni főleg hogy a vőnek valója. Most ennyi erővel téged megdicsér az anyós felizgulsz rá? Nevetséges.
2023. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%
Fiúkának sem kellene más nőknek bókolgatni, ha barátnője van, FŐLEG nem a csaj anyjának!
2023. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem fogjátok elhinni,hogy milyen képet küldött magáról egy negyed órája egy próba fülkéből az árkádból.


Nem tudom hogy kell belinkelni ide képet

2023. máj. 4. 17:27
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Jolvan, most derult ki, hogy egy troll vagy.
2023. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha nem akart szrba lenni hogy egyedül ő fiú a tarsasagukba és férfiak szemébe álltalánosított az miért baj? Szerintem abba nincs semmi amennyiben nincs több.
2023. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Hans Pötterman ***** válasza:
Én nem,4 év alatt kb 1x se beszéltem vele külön. Csak a családi összejövetelek.
2023. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A bókokat alakítsd át naturális formába, amibe nincs benne a férfias stílusod, de ne is legyen benne barátnős megértés sem, csak mintha valami life-coach lennél. Amikor már nagyon érzi, hogy semmi olyanról nincs szó, hogy egy fiatal csődörnek tetszik, aki egyben lelkileg is egy megértő, jó ember, hanem arról van szó, hogy egy kedves fiú jót akar neki és őszinte, de számára semmit sem jelent, akkor le fog állni magától elég hamar.
2023. máj. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a megoldásom a problémádra. Megadod a skype címét, én kezelésbe veszem anyut, így nem lesz ideje rád. :D
2023. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hallod... Attól, hogy belefogalmazod a barátnődet, még ug,anúgy anyukának szól a bók :D
2023. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát én nem, de tesóm barátnője imádja anyámat, szóval ők dumálnak néha ritkán.
2023. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!