Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár héttel ezelőtt letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár héttel ezelőtt letiltott egy srác, most ettől én vagyok bunkó vagy ő?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatnak indult, sose volt komoly. Bevallottam neki az érzéseim, és irtam hogy nyugodtan tiltson le legalább elfelejtem örökre. Azt irta hogy neharagudjak de nem fog menni, és letiltott. Ilyenkor nem úgy kéne hogy bocsi, de én nem akarok tőled semmit, nem szeretnélek megbántani, jobbat érdemelsz nálam. Oké, én is naiv vagyok, most ezt majd biztos megkapom. De tudta hogy ezzel fájdalmat fog okozni nekem.
2023. máj. 5. 16:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Aki azt hiszi hogy esetleg zaklattam, nem, erről szó sem volt. Leírtam hogy én többet érzek iránta, letiltott, de elfogadtam. Csak azóta is ez emészt hogy akkor esetleg én voltam a bunkó? Én vagyok most rossz a szemébe?

23/l

2023. máj. 5. 16:49
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem egy érzelmes típus, az látszik. Nem voltál bunkó, csak annyi fáradtságot sem vett, hogy egy mondatot írjon. Meg te ajánlottad fel előre, hogy tiltson le! Ezt minek kellett, ha most meg ez a baj?

Tanulság, ne kezdj szexkapcsolatba, ha nem megy.

2023. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt tette, amit kértél. Ritka, hogy egy pasi korrekt, és nem kezd el hamis reményeket táplálni. Nem voltál bunkó, de tőle sem kell várni színpadias jobbat érdemelsz blabla dumát, te azt mondtad, hogy tiltson, ha nem viszonozza az érzéseid, ő megtette. Kész, ennyi.
2023. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Lol. Azt csinalta, amit irtal. Es meg ez is baj.
2023. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Az érzeoninerôzak fogalmát miért nem vezették még be.
2023. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
"Érzelmi eröszak"
2023. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Semmi érzelmi erőszakról nem volt szó. Nem erőltettem neki semmit sem, leírtam hogy mit érzek iránta, de nem követelőztem nem zaklattam.
2023. máj. 5. 17:32
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Te kérted. Amúgy meg nem mindegy mit gondol? Az ő baja...lépj tovább.
2023. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Te kérted, hogy tiltson le.
2023. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azt irta hogy neharagudjak de nem fog menni, "


Nem csak letiltott, írt is.


"obbat érdemelsz nálam. "

Ennél kevés gagyibb szöveg van.

2023. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!