Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár héttel ezelőtt letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár héttel ezelőtt letiltott egy srác, most ettől én vagyok bunkó vagy ő?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatnak indult, sose volt komoly. Bevallottam neki az érzéseim, és irtam hogy nyugodtan tiltson le legalább elfelejtem örökre. Azt irta hogy neharagudjak de nem fog menni, és letiltott. Ilyenkor nem úgy kéne hogy bocsi, de én nem akarok tőled semmit, nem szeretnélek megbántani, jobbat érdemelsz nálam. Oké, én is naiv vagyok, most ezt majd biztos megkapom. De tudta hogy ezzel fájdalmat fog okozni nekem.
2023. máj. 5. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Megbeszéltétek hogy szexkapcsolat, erre te elkezdtél érzelmileg nyomulni. Ez érzelmi erőszak
2023. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Rendben, oké.
2023. máj. 5. 17:52
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

Igényelte vágyott rá? Nem.

Gondolom ez téged nem is érdekelt.

2023. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De érdekelt, hiszen elfogadtam.
2023. máj. 5. 17:56
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem bunkó. A srác meg ritka korrekt, hogy nem tartott meg talonba, szexre, ha nem érez irántad többet, és még el is köszönt normálisan.


„Azt irta hogy neharagudjak de nem fog menni, és letiltott. Ilyenkor nem úgy kéne hogy bocsi, de én nem akarok tőled semmit, nem szeretnélek megbántani, jobbat érdemelsz nálam.”


Kérdező, hasonlót írt, csak épp a gagyi „jobbat érdemelsz nálam” dumát hagyta ki. Ez alapból szar szöveg, de annak pláne miért is kéne mondania, aki semmi rosszat nem tett, csak épp nem tudja a mélyebb érzéseidet viszonozni? Sírnia esetleg nem kellett volna, vagy rózsacsokrot küldenie tiltás előtt? A tiltás meg a te kérésed volt, és ha ez nem lenne, akkor is fájna a visszautasítás. Ahogy akkor is, ha még hat közhelyes, udvariaskodó mondatot elpuffogtatott volna.

2023. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem is vártam. De ez nem normális elköszönés. Oda tehette volna a végére hogy szia. Oké, ebbe már tényleg nem megyek bele, igazatok van. Csak ilyenkor ez másnál is így van szerintem hogy oké hogy ezt és ezt irtam de legbelül mindenkinek rosszul esett volna.
2023. máj. 5. 18:08
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekelt különben nem terhelted volna rá.
2023. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja hogy én vagyok a hibás amiért elmondtam neki. Igazad van, az ilyet tartsa magában az ember.
2023. máj. 5. 18:30
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Fogyu ha egy nőnek mondjuk nem tetszik egy pasi és nyiltan közli hogy nem akar vele semmit es ennek ellenére taperolják?

Ugyanez van érzelmileg is.

Leszögezte hogy csak szex nem akar többet. Nemde? Akkor minek erőszakolod magad érzelmileg rá?

2023. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
A szerelem amugyse ilyen hogy kéretlenül hívatlanul is márpedig csakazért is. Ez olyan mint a jehovák
2023. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!