Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos nők azért illetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők azért illetik Pumped Gabót kritikával, mert azt gondolják, hogy nincs esélyük nála, így ugyanazt csinálják, mint azok a pasik, akik kritizálják a szép őket, mert tudják, hogy nincs esélyük nála?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 10:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk kritika alatt?

Mert egyesek már azt is személyes sértésnek veszik, hogy "nekem ez nem az esetem".

Egyébként meg nyilván aki másokat kritizál minősíthetetlenül annak önbizalmi problémái vannak.


A másik eset, ahol férfiak szép nőket kritizálja, az is sok mindenből fakadhat. Nem szabad egy kalap alá venni az eseteket és általánosítani.

2022. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta azt, hogy Pumped Gabó jó pasi? Csak, mert egy "izmos" zselézett hajú pózer nyikhaj, attól ő még messze áll ettől a jelzőtől.
2022. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


De azért lehet, te sem utasítanád el, ha randira hívna. Nem?

2022. júl. 19. 10:28
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Neki se lenne nálam.

N 30🤣

2022. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell egy kokszos, IQ light, búza srác, aki még csóró is?
2022. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké, neked bejön Pumped Gabó, csorgatod rá sunyiban a nyálad, értjük, ez rendben is van. De ebből miért következne az, hogy mindenki másnak is ennyire bejön? Nagyon sokunk számára zsigerből taszító ezt az ember (én nem ismerek olyan nőt személyesen aki erre izgulna), meg minden amit képvisel - örülj neki, több esélyed marad!
2022. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ki nem állhatom a tehetségtelen celebeket, de Pumped Gabo pont hogy nem egy rosszindulatú csávó. Igen nevetségesek a hülye táncai, meg nem egy agyas ember, de viszont nem egy beképzelt, ellenséges fhaszkalap és ez már elég nagy szó a magyar médiában.
2022. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, de, elutasítanám, mert nem tetszik. Sose tetszett. Agyilag is nuku a gyerek, szóval nem tudom mit kezdenék magammal a randin.
2022. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#6


Dehogy jön be, én magam is férfi vagyok. XD De egyszer nyilatkozta, hogy azokat a nőket, akik negatív kommetekkel illették, hanyasra pontozta. Már nem emlékszem pontosan rá, de feltehetően egy tízes skáláról volt szó, és nem adott nekik sokat.

2022. júl. 19. 10:33
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
biszex asszem , kérdező mèg lehet lenne is nála esélyed 🤣
2022. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!