Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen bele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen bele vagyok habarodva ebbe a lányba de hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyen,több mint egy éve ismerem,nagyon jó kapcsolatot építettünk ki egymással,sokszor ő segitett nő ügyekben hogy szerinte mi a helyes…de viszont fél éve arra jöttem rá hogy akit mindig is kerestem az végig ott volt a szemem előtt,és rá jöttem hogy hihetetlen módon bele szerettem ebbe a lányba,viszont van egy igen nagy bökkenő…neki van barátja lassan másfél éve viszont sose hívja bulizni ha megyünk elvileg azért mert nem bulizos típus fiú viszont alig találkoznak szóval én szerintem habi,egyszer megkerdeztem tőle hogy nem-e lenne kedve eljönni kávézni ne csak a meló helyen talizzunk vagy buli helyen hanem úgy máshogyan is és azt mondta hogy sosem volt ellenére hogy találkozzunk,szivesen benne van.Nem tudom kicsit össze vagyok zavarodva viszont bent mindenki azt hiszi hogy mi együtt vagyunk mert tényleg úgy viselkedünk egymással,folyton együtt vagyunk melóban…ha nem dolgozik meglep engem sutikkel elhozza direkt nekem… szerintetek mit tegyek?

2023. máj. 6. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szépen csendben kiszállsz ebből. Lényegtelen, hogy mit érzel íránta, és hogy hülyéskedtek, mert kapcsolatban van, és több mint esélyes, hogy totál félre érti a lány (esélyes, hogy nagyon naiv) és haverként tekint rád.
2023. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem tudom, hogy a párja hogy tolerálja ezt a sülve-főve viszonyotokat... Oké, hogy létezhet fiú-lány barátság (megj.: te vagy rá az élő példa, hogy nincs), de ezt felnőttként én már túlzásnak érzem. A párja helyében ki lennék akadva.
2023. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem tolerálnám az biztos,azért is kérdezem meg hogy kehet én vagyok a hülye hogy többet látok benne,de 5 nappal ezelőtt csapatépitőn is végig velem volt melletem ült csak velem beszélt ott már azért pár ember nagyon nezett minket,meg érintései is olyanok hogy na nem barátai vagy én már tényleg nem tudom xdd sokan mondják nekem hogy tutira be jövök neki.
2023. máj. 6. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
3 Totál félre érted szerintem az egész helyzetet.
2023. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass, mert ő te rád nem úgy tekint, le kéne építeni ezt a barátságot, mert egyoldalú.
2023. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm :)
2023. máj. 6. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Úgy tolerálja, hogy nem mindenki féltékeny és kontrollmániás. Kérdező, te lehet, hogy kicsit többet látsz bele ebbe. Te gondolod azt, hogy mások szerint pár vagytok, mert ezt szeretnéd. A párját meg ne akard jobban ismerni, mint ő. Lehet, hogy tényleg nem az a bulizós fajta, hanem megvan a maga is köreiben. Ettől még lehet jó a kapcsolatuk, hogy nincsenek állandóan egymás nyakán. Simán lehet, hogy felnagyítod a jófejségét, pedig neki laza haveri kapcsolat csak ez. Két dolgot tehetsz, az egyik, hogy felfogod, hogy kapcsolatban van, és ezt tiszteletben tartod. A másik, hogy nyomulsz, és bepróbálkozol. Számíts rá, hogy ha rossz ajtón kopogtatsz, arra a barátságotok is rámehet.
2023. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!